002
9 травня 2015 року відбулась чергова регіональна конференція для сестер. Цього разу сестри зі Здолбунова, Гремячого, Плоски, Нетішина зібрались в Домі молитви церкви ЄХБ м.Острог.
Радість зустрічі переповнювала серце кожної сестрички. Вітання, ніжні погляди, щирі обійми, все це говорило, що заповідь Ісуса "Любіть один одного" (Ів.13:34) не є для сестер просто словами.
Тема конференції "...доки маємо час будемо робити добро" (Гал.6:10). До сестер з привітанням звернулись служителі Острозької церкви Стецюк Юрій та Кримінський Володимир, які зазначили, що запропонована тема є надзвичайно актуальною в наш час. Брат Володимир нагадав сестрам, що Бог кожного з нас провадить особливими шляхами. І на цьому шляху ми зустрічаємо людей, які потребують нашого співчуття та допомоги. Текст над яким роздумували записаний в Матвія 10:42 "І хто подасть одному з найменших кухоль холодної води, не залишиться без нагороди". Господь пильно спостерігає за нашими найменшими вчинками. Тому потрібно цінувати часом і бути вірними і в найменшому.
Брат Юрій зачитав текст із Біблії Луки 10:30, де йдеться про вчинок доброго самарянина. І спонукав задуматись іще раз, хто для кожної із сестер є ближнім, кому ми маємо виявити милість і про кого попіклуватись. І це виявляється не тільки самі близькі, але і зовсім незнайомі люди, які в біді. Нам Господь доручив бути багатими на добрі справи.
Далі програму продовжли сестри обласного комітету Марія Корнійчук, Світлана Сидикіна, Людмила Лустюк, Ірина Доброчинська. Вони ділились роздумами на різні тексти Слова Божого із заданої теми.

Багато сестер брали активну участь прославляючи Господа співами, віршами, свідченнями.

Сидикіна Світлана