005

28 лютого 2015 року в Домі молитви церкви ЄХБ «Гефсиманія» відбулась конференція, на яку приїхали сестри Острозько-Здолбунівського регіону.

На початку пастор місцевої церкви Тарас Бричук прочитав тексти із Євангелії від Матвія 5:43-48, Ефесянам 5:1, Луки 6:35, де записані слова, які закликають дітей Божих наслідувати свого Небесного Отця у відповідних вчинках.

Після загальної молитви сестри жіночого комітету по черзі висвітлювали основну тему конференції «Віра і добрі діла». Світлана Сидикіна зауважила, що Бог є джерелом усякого добра і Він довершить розпочате в нас добре діло, лише віра і добрі діла підуть вслід за нами, тільки добре дерево може приносити добрі плоди. І нагадала слова Псалма 33:13-15«Хто та людина, що хоче життя, що любить дні довгі, щоб бачити добро? Свого язика бережи від лихого, а уста свої від говорення підступу. Відступися від злого і добре чини, миру шукай і женися за ним!»

Людмила Лустюк побудувала свою розповідь на основі тексту «Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найбільш одновірним!» (Гал.6:10). Віра і діла, як два крила, що піднімають у небо. Віра – це корінь, а діла – плід. Люди бачать плід, Бог бачить усе. Віра – спасає, але діла – це видимий прояв віри. Добрі діла мають бути ніби візитною карткою християнина. Про це записано у 1Петра 2:11-12, Еф. 2:10, Як.4:17. «А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо.» (Гал.6:9)

Сестра Люба Подранецька заспівала пісню про сонечко. Воно і для нас може бути прикладом того, як віддавати тепло і світло добрим і злим і не чекаюти подяки взамін.

Марія Максимівна Корнійчук і Таїса Костянтинівна Воронюк на завершення закликали сестер більше молитись за своїх рідних, близьких і далеких, адже це найцінніша добра справа, яку може виконувати жінка-християнка.

Багато сестер приймали участь в програмі змістовними віршами, чудовими свідченнями, зворушливими піснями і кожна взяла до свого серця частинку вічного скарбу, щоб нести його і поділитися з тими, хто поруч.