006

З метою вдосконалення бібліотечного служіння в помісних церквах, 20-21 лютого 2015 р. відбулась VI конференція бібліотекарів. На конференції були присутні біля 40 бібліотекарів з Рівненської, Волинської, Львівської, Хмельницької, Тернопільської та Житомирської областей.

Словом Божим ділілись на Біблійних годинах Володимир Нестерук, пастор церкви "Відродження" та Григорій Бортманський, заступник голови ООЦ ЄХБ, пастор цекрви м. Березне.

Доповідачами були Віктор Давидюк - магістр мистецтв, пастор церкви "Дім Євангелії" м. Рівне, Тарас Дятлик - докторант богослів'я в ETF та Ліна Бородинська - кандидат історичних наук (Інститут філософії ім. Г.С. Сковороди). Віктор Іванович розповів про розвиток дитячого служіння, про Недільні школи, літературу для дітей. Тарас Миколайович прочитав лекцію на тему "Духовно-інформаційна війна". Ліна Бородинська ознайомила присутніх з виставкою "Віхи історії", на якій були представлені сторінки історії церков ЄХБ, також висвітлила деякі історичні відомості, документальні дослідження. Сергій Яблоцький поділився результатами та враженнями від трьох експедицій Рівненщиною, які здійснило нещодавно утворене Історичне товариство. Учасники цих експедицій мали нагоду поспілкуватись і записати свідчення місцевих старожилів (с. Острожець, с. Остріїв, с. Новоставці), отримати матеріальні пам'ятки для музею, що планується започаткуватись при Обласному Об'єднанні церков. Всі, хто бажають, можуть зробити свій внесок, чи то експонатами (книги, співники, фотографії, предмети церковного вжитку Домів молитви), чи надати іншу допомогу і долучитись до цієї справи.

Видавництво "Смірна", Християнська місія "Живе слово" надали чудові подарунки (книги і журнали) всім учасникам конференції, за що ті щиро дякували і тішились, що зможуть поповнити фонди бібліотек і особистих, і церковних.