004

24 травня 2015 року недільне ранкове зібрання в церкві ЄХБ м. Радивилів було особливим.

Розпочав його вітальним словом і молитвою Володимир Дмитрович Калашніков, який багато років був пастором цієї церкви.  

В першій частині зібрання Михайло Андрійович Ільюк, заступник голови ООЦ, на основі тексту Єв. від Іоанна 21:15-17, зауважив п′ять побажань Андрію Романюку, як «пасти»  Церкву.

  1. Турбуватись про духовну їжу для церкви – це проповідь Євангелії в силі Духа Святого.
  2. Турбуватись про воду (духовну) – Іоан. 7:37-39. Ісус Христос порівнював Духа Святого з водою.  В церкві має бути атмосфера Духа Святого.
  3. Турбуватись, піклуватись день і ніч як батько, що постійно переживає за дітей, так пастор має турбуватись, коли захворіють, впали, спіткнулись – пастор поспішає на допомогу.
  4. Захищайте своїх членів церкви. Як Давид захищав своїх овечок.
  5. Цінуйте кожного члена церкви.

Молитву і рукопокладення звершували Басараба Василь Захарович, Ільюк Михайло Андрійович, Орищин Василь Федорович (пастор церкви с. Крупець), Романюк Василь Іванович (пастор церкви с. Дружба), Друзь Леонід Євгенович (пастор церкви «Благодать» м. Рівне).

В другій частині зібрання голова ООЦ ЄХБ, Басараба Василь Захарович, зачитав Дії Св. Апостолів 6:1-5 і звернувся зі словами настанови для брата Івана Середи.  Кращі роки життя посвячені для служіння церкві – це прекрасно. Диякон допомагає пастору, підтримує його, вони служать разом. В Слові Божому описані певні вимоги до служителя: 1. Людина доброї слави. На нас постійно уважно дивляться. 2. Сповнений Духа Святого і мудрості. Щоб мудро служити потрібно слухати голосу Духа Святого. Приклад такого послуху є Пилип. 3. Мудрість потрібна щоб бачити людей, кому потрібна допомога і служити цим людям. Результат – Бог додає спасенних до церкви.

Молитву і рукопокладення звершували Басараба Василь Захарович, Романюк Андрій та Калашніков Володимир Дмитрович.

Володимир Дмитрович Калашніков із Першого листа до Тимофія 1:12 побажав  бути вірним в служінні. Служителі, доморядники церкви Христової мають бути вірними, тому що вірний Господь, який покликав їх до служіння.

Василь Іванович Романюк привітав нових служителів від імені церкви с. Дружба. Текст Буття 4:7 – нагадує, що ми маємо панувати над гріхом, любити всіх і силу для цього може дати лише Дух Святий.

Василь Федорович Орищин висловив щиру радість з того, що в районній церкві чудове свято і згадав перші роки служіння Андрія, разом з молодіжними лідерами в с. Крупець. Зачитав 1 Тим.4:12 і просив церкву щиро молитись за молодих служителів, не зневажати їх, шанувати їх, підтримувати.

Олександр Петрович Королюк, диякон Квасилівської церкви, що народився духовно і зростав в ради вилові побажав братам Андрію та Івану бути авторитетними служителями, а це нелегко, бо люди не завжди сприймають Біблійних позицій служителів.

Леонід Друзь говорив про те, що Бог вибирає тих, хто боїться Його. Повірити в Христа і служити Йому – це стати Божою людиною. «КМС» = «коритись», «молитись», «служити». Послання до Євреїв 13:17 ми живемо в час неслухняності, авторитетів не існує, пошани немає. Коритися вчить нас Слово Боже. Текст Євр.13:18 нагадує, що молитва в потаємній кімнаті, на колінах, дуже важлива! Служити потрібно не лише словом а і ділами.

Молодь, гості, друзі, діти недільної школи, віршами, співом, побажаннями щиро вітали братів та їх дружин і діток з цим особливим днем в їх житті.

Диякон церкви Руслан Тищук був ведучим цього особливого служіння. Він наводив багато біблійних фактів і цитат, які були цікаві і корисні усім слухачам.