001

25 листопада у церкві м. Костополя відбувся «День Біблії» за участю Українського Біблійного Товариства. І хоча це було вечірнє богослужіння, але зал був заповнений людьми.

Програму урочисто відкрив пастор церкви Андрій Ярмушко. Впродовж всього вечора брати та сестри мали змогу чути спів християнських виконавців: гурту «Кредо», Віктора Шатецького з Рівного і Наталки Шемчишиної з Іллічівська.

Особливим гостем програми був представник Норвезького Біблійного Товариства Стейн Міцке. Він багато років очолював Біблійне Товариство у Норвегії і хоча зараз перебуває на пенсії, все ж залишається вірним працівником Божим. Він звернувся до усіх присутніх з привітанням від церков Норвегії, розповів про працю не лише Норвезького БТ але й багатьох інших Біблійних Товариств світу, яких налічується близько ста п’ятдесяти.

Вже стало хорошою традицією під час проведення «Дня Біблії» в церквах говорити і про саму Біблію, про її історію, унікальність, значимість та вплив на життя кожної людини. З доповіддю про це виступив працівник УБТ Олександр Рєзніков. А керівник Західно українського відділення БТ Віталій Войтович розповів про працю товариства саме в Україні.

З заключною проповіддю до усіх присутніх звернувся пастор церкви «Преображення» м. Рівне – Олександр Гаврилюк.

По закінченню свята всі бажаючі мали змогу ознайомитися з виставкою різних друкованих видань Біблій, яку привезли з собою гості УБТ.