004

Неділя 25 травня – була особливою   для кожного українця, адже саме в цей день громадяни України віддавали свій голос, обираючи нового президента. Кожен міг робити це згідно вподобань власного серця. Проте особливо святковим цей день був і для церкви «Спасіння» міста Острог, де відбулось рукопокладення третього пастора та двох дияконів. Якщо президента може обирати народ, то вірних служителів обирає Бог, бачачи віддане і смиренне серце слуги та готовність посвятити Йому все своє життя.

Дворічний випробувальний термін пастора Юрія Стицюка, та дияконів Віталія Загребельного і Олександра Нестерука, показав щире бажання цих людей служити Богові та піклуватись   церквою Христовою. На богослужінні лунали слова настанови та підбадьорення. Адже бути служителем Божим – зовсім нелегко, бо це не висока посада в церкві, а навпаки, пониження ради Господа, бажання бути для ближнього слугою. Бог часто посилає вірних Йому людей туди, куди зовсім не має бажання йти. Але посвячена людина, буде жертвувати собою, своїм комфортом та цінностями ради діла Божого.

Усвідомлення того, що ми на цій землі тимчасово, допомагає зрозуміти істинну цінність тих справ, які при поверненні Ісуса Христа не зруйнуються, а будуть свідченням вірного служіння Йому.

Про посвяту, вірність та відданість Богові і молились Юрій Олександрович, Віталій Васильович та Олександр Нестерук. Молитву проголошували і дружини, розуміючи, що дорога, яку обирають їхні чоловіки нелегка, тому вони також повинні благословити своїх чоловіків і посвятити своє життя на служіння їм та Господу. Молитву з рукопокладенням здійснили пастор Чайка Микола Георгійович, Кремінський Володимир Олександрович та Костюк Юрій Володимирович.

Після гарячої молитви, диякони та пастир отримали символічні подарунки, а всі присутні мали можливість сказати для них теплі слова привітання та підбадьорення. Адже це свято та радісна подія як всієї церкви так і для кожного зокрема, хто не байдужий до примноження тіла Христового.