facebook 1429030427226

Працюючи на полі, землероб прикладає неабиякі старання, щоб земля дала щедрий урожай. Кожен зібраний плід є для нього особливо цінним та дорогим, адже для того, щоб його посадити, захистити від шкідників, прополювати від буряна та зібрати у комору, він вкладає свій час, здоров’я, сили та частинку життя.   Він робить все можливе, що від нього залежить, але знає, що життя та ріст рослині дає Господь.

Ми, християни,  є працівниками на ниві Божій. І хоча розуміємо, що спасає Господь, проте з Його допомогою намагаємось любити людей, служити їм, свідкувати про Ісуса Христа, молимось та проводимо дні в постах за їхнє спасіння. Кожен виконує різну роботу, хтось садить, хтось поливає, а є ті, хто збирає. І моменти, коли бачиш плоди своєї роботи на ниві Господній, особливо радують і надихають служити нашому Богові всім своїм серцем та  життям.

Плоди роботи не одних посвячених рук та спасаючої Божої благодаті  ми могли бачити у нашій церкві «Спасіння» 13 квітня  на другий день свята Христового Воскресіння. 13 людей різного віку, професій та з різним життєвим шляхом, які визнали, що Ісус Христос є Спасителем  їхньої душі, стояли  перед церквою в білих одежах, по черзі заходячи у воду і даючи Богові обіцянку доброго сумління. Хтось з них, дитина – за яку багато ночей слізно молилася мама, хтось – в минулому залежна людина, якій не один місяць допомагали  служителі реабілітаційного центру, можливо в когось був вірний друг – який не втомлювався свідкувати про Боже відкуплення. І тепер всіх об’єднала кров Христа!  

Церква по особливому раділа в цей день, було багато настанов,  Слова Божого, подарунків, та посмішок. Хрещення по вірі вперше здійснював пастор Юрій Стицюк.  Ввечері молодь приготувала святкову програму, щоб привітати наших братів та сестер. Відчувалось тепло сімейного затишку, лунав щирий сміх, з радісних та щасливих сердець.

Присутніх  переповняло приємне хвилювання та радість, що до церкви Христової приєднались нові члени, що горять бажанням служити Господу та працювати на Його ниві! Адже роботи багато, а працівників мало!