20150413 200549

Свою першу річницю відсвяткувала церква «Слово життя»

м. Костополя на свято Христового воскресіння

Нещодавно костопільська церква «Слово життя», що збирається по вул. Степанська, 22В, провела святкове богослужіння в районному Будинку Культури з нагоди святкування річниці від дня її заснування. На святі були присутні понад 400 людей, які мали змогу, разом із членами церкви «Слово життя» розділити радість поширення благої звістки на теренах міста Костопіль та за його межами.

На святковому богослужінні були присутні брати Басараба Василь Захарович – голова обласного об’єднання церков ЄХБ, Устінов Олександр Юрієвич – відповідальний в області за створення нових церков, Козлюк Віктор Володимирович – пастор центральної костопільської церкви ЄХБ та інші.

На початку богослужіння з привітальним словом звернувся Басараба Василь, який наголосив про важливість справи спасіння людей в цей неспокійний для України час та заохотив церкву «Слово життя» до ще більших успіхів у духовній праці. Брат Устінов Олександр подякував за працю команді служителів, які плідно попрацювали над створенням ще однієї помісної церкви в Костополі. З пасхальною проповіддю до людей звернувся пастор Козлюк Віктор, в якій показав важливість воскресіння, яке дає любов, мир та життя усім людям. Заключне слово промовив диякон церкви «Слово життя» Дідух Олександр, в якому закликав слухачів шукати мир в Господі, що дає воскреслий Христос для людської душі та запросив присутніх відвідувати помісні церкви. 

Протягом усього служіння слухачі мали змогу почути урочисті християнські твори у виконанні зведеного духового оркестру костопільських євангельських церков та святкові гімни вокального квінтету. Про силу Христового воскресіння засвідчив і брат церкви «Слово життя» Сваричев Геннадій, який розповів про свій нелегкий шлях до Бога і поділився власним досвідом, як церква може стати для людини сім’єю.

В кінці пастор церкви «Слово життя» Котяй Олександр від імені церкви подякував всім присутнім, що прийшли розділити радість цього свята та в щирій молитві подякував Господу за всі благословіння, які супроводжували церкву «Слово життя» протягом усього року.