IMG 0626

Особливо святковим та радісним для церкви «Спасіння» міста Острог було ранкове недільне богослужіння, що відбулось  6  березня. Багато запрошених пасторів та служителів приклали максимум зусиль, щоб в цей день відвідати нашу церкву, молитись, благословляти та розділяти радість рукопокладення  Олександра Алієвича Дюканова на пасторське та Григора Олександра Миколайовича на дияконське служіння.

Випробувальні терміни для кожного з вищезгаданих служителів показали щире бажання цих людей служити Богові та опікуватись церквою Христовою.

Михайло Андрійович Ільюк звернувся до церкви, закликаючи коритися своїм наставникам (Євр. 13:17). А найкращим привітанням для служителів, наголосив він,  буде обіцянка молитись за них, адже вони як і звичайні люди  терплять труднощі, негаразди та випробування.

Слово настанови для Григора Олександра та його дружини сказав Басараба Василь Захарович, голова ООЦ ЄХБ. У Бога є велике бажання використати Своїх дітей згідно їх дарів. Особливістю служіння диякона є служіння при столах (Дії 6:2). Перший стіл – матеріальний – диякон повинен бачити матеріальну нужду та проблеми членів церкви. Другий стіл – стіл вечері Господньої – відвідувати хворих та звершувати з ними Господню заповідь. Та третій стіл – духовна їжа, піклуватись про духовний стан членів церкви.

Словом настанови для сім′ї Дюканова Олександра Алієвича ділився Мороз Сергій Вікторович, заступник голови ВСЦ ЄХБ. Господь закликає пасторів пильнувати свою церкву, ставати на оборону церкви та вірно пасти довірену Богом «отару». 

Після молитви рукопокладення, та вручення символічних подарунків, кожен з присутніх пасторів звернулися з привітальним словом до рукопокладених служителів. Особливо запам’яталося побажання пастора Павла з Німеччини. Він розповів, що колись в Німеччині карета, як основний засіб пересування, мала три класи – перший, другий та третій. Якщо на дорозі траплялись непередбачувані обставини і коні з каретою вгрузали у болото, перший  клас залишався всередині, другий клас повинен був просто вийти на вулицю, а от люди, які їхали в третьому класі виходили, закочували штани, лізли в болото і випихали  карету з багнюки. І побажанням пастора Павла було – «Завжди пересувайтесь тільки в третьому класі!».

Світлана Ворона