image 0 02 05 38a2f0e49d78f902c08eb95efe2cc3a0cfc859023ad527f6ea11fcafbbdace7d V

11 грудня 2016 року в селі Грем′яче, Острозького району, відбулось святкове зібрання. На початку пастор місцевої церкви Нагулко Микола попросив Божого благословення на служіння, зачитавши декілька текстів із Нового Завіту, зокрема із послання до Филип′ян 1:3-4, 9-14 та Ефесян 1:15-18.

Хор церкви с. Плоска, Острозького району, протягом зібрання виконував псалми «Люблю Твій, Боже, дім», «Господи, Боже нашого спасіння», «Хто нам розкаже про Божу любов», «Друже сумний мій, як ти живеш», «Близится время прихода Христа за тобою» та інші. Брат Бабак В. із церкви с. Плоска зачитав із книги Числа про служителів Мойсея і Аарона, що віддавали себе на служіння народу, покладали надію на Бога, стояли в проломі за народ.  Кожен має задуматись над тим, як «підтримати руки» служителів.

Віктор Казимирович Войцеховський, пастор церкви с. Плоска, зачитав із Євангелії Луки 9:57-62, де йдеться про те, що чекає на послідовників Христа. Незважаючи на зневагу від світу і інші випробування, ми повинні звіщати про спасіння, за яке дорого заплатив Христос. Він будує Свою Церкву, яку не здолають ворота пекла.

Басараба Василь Захарович, голова ООЦ ЄХБ, підбадьорив присутніх словами про те, що Бог завжди турбується за Своїх дітей, благословляючи їх. Перед кожним із нас життєва дорога, яку ми повинні пройти, щоб не соромно було перед Христом. Кожен має дати звіт перед Богом за своє життя. Служителям непросто виконувати працю на ниві Божій, мати служіння в церкві. Вони потребують підтримки. Василь Захарович зачитав із книги Дії Апостолів 6 розділ про обрання перших служителів, про те, що вони мають бути сповнені Духа Святого, бути мудрими і мати добру славу. Дуже добре, коли діти наслідують батьків в любові до Господа, в посвяті служінню церкви. Брат Микола радіє, що церква благословляє його сина Анатолія на дияконське служіння. Щасливий той служитель, що має поряд надійного помічника в особі дружини. Брату Анатолію пощастило з дружиною Тетяною.

Особливо піднесено звучала молитва благословення на служіння брата Анатолія, яку виголошували брати Нагулко М., Басараба В.З., Войцеховський В.К. На завершення брат Крук С. зачитав із книги Об′явлення 3 розділ. І вірш (подаємо скорочено):

Перед церквою служителі стоять,

Ми до Тебе, Отче, їх приносим,

Злий Свою небесну благодать

Ми для них благословення просим.

Хай вони для церкви як взірець

І як приклад добрий будуть завжди

І від їх відроджених сердець

Всюди сіються хай зерна правди.

Після закінчення зібрання всі щиро вітали Анатолія і Тетяну Нагулків, а потім продовжили спілкування за смачним обідом.  

Сестра Надія