DSC 6521

Остання зустріч молодіжної команди БІ, цього навчального року, відбулася 21-22 квітня.

Зустріч було розпочато з роздумів над подіями Страсного тижня та аналізу власних стосунків з Христом. Зокрема Юрій Давидюк зосередив роздуми на трьох ідеях:

1. Найбільша цінність – чи не зраджував я Ісуса в цьому році? Юда будучи учнем Христа зрадив Його, продавши за 30 срібняків. Чи став для мене Христос ціннішим? Чи не промінюю я Його на інші цінності?

2. Найбільша вірність – чи не соромився я Ісуса в цьому році? Апостол Петро був переконаний, що не відречеться від Ісуса, але коли прийшли складні обставини він тричі це зробив. Нам потрібно щодня молитися за сміливість у донесенні людям Христа.

3. Найбільший молитовний пролом – чи стояв я в цьому році в молитовній боротьбі, як Ісус у Гефсиманії? Для Христа молитва у Гефсиманії дорого коштувала. Як багато часу ми приділяємо для молитви? Коли востаннє стояли у молитовному проломі? На закінчення глибоких роздумів брат Юрій запитав, у чому із цих трьох речей браття відчувають слабкість.

Молоді служителі говорили про ті сфери, над якими потрібно працювати та мали молитовний час в контексті роздумів.

Наступну частину зустрічі провів Назарчук Іван, розповідаючи про важливість праці над характером, він представив нову рису Щирий над якою брати працюватимуть у наступному місяці. Для більш практичного розуміння цієї риси були запропоновані наступні принципи: Бути таким як ти є (не грати роль) Говорити абсолютну правду не перебільшуючи та не применшуючи факти. Говорити правду з любов’ю на збудування. Бути щирим та відкритим у стосунках з Богом.

Основна частина зустрічі була присвячена на проходження курсу Біблійні принципи управління фінансами для молоді. Юрій Давидюк провів даний курс, акцентуючи увагу на важливих ідеях для упорядкування фінансової сфери життя братів. В центрі обговорення звучали наступні ідеї:

- Витрачай менше ніж заробляєш, різницю заощаджуй

- Який вплив я маю  на своє оточення?

- Чи мають мої друзі на мене негативний вплив?

Також прозвучали принципи для життя, яким людина буде дійсно задоволена: Тримай погляд на вічних цінностях. Не піддавайся спокусі порівнювати своє матеріальне становище з іншими. Робити покупки не за тілом, а за духом. Без Христа багатство немає сенсу. Не переймай мислення світу. Не дозволяй телебаченню та інтернету впливати на тебе. Для Бога матеріальні питання є також важливими, з цієї причини Він дав для нас детальний опис, щоб ми знали як розпоряджатися фінансами. Як і в багатьох інших сферах Бог очікує, щоб ми проявляли вірність у питанні коштів.

Суботній ранок розпочався зі  спільного читання Слова. Брати ділилися відкриттями та разом молилися.

Пізніше Дмитро Ковальчук поділився проповіддю на тему воскресіння. Він наголосив на важливості вірити у Всемогутність Христа та проповідувати це іншим. Щоразу молоді брати мають окремий час для молитовних трикутників. Основою цих молитов є звернення до Бога у проханні за свої стосунки з Ним та служіння, котре брати звершують.

Остання частина зустрічі мала назву Душеопікунство в наставництві. Басараба Богдан спробував відкрити важливість та необхідність бути не лише наставниками, але й опікунами для учнів яких виховуємо. Центральним питанням яке потрібно задавати людині це: Чому ти робиш те, що ти робиш? Саме це питання змушує людину говорити про свої вчинки не поверхнево, але щиро, відкриваючи справжні мотиви слів та вчинків. Після відкриття мотивів ми маємо змогу дістатися до найважливішого – до цінностей серця. Адже саме цінності диктують поведінку людини, її життєвий вибір, формують стосунки з Богом та людьми. Якщо ми знатимемо що є цінністю для людини, то будемо працювати над глибинними перемінами серця.

На закінчення брати отримали домашнє завдання та повні бажання служити, вирушили до своїх помісних церков.

Із вдячністю Господу за плідний навчальний рік, браття запланували наступну зустріч на вересень 2017 року.