001

Ранкове богослужіння 14 вересня для церкви «Спасіння» міста Рівного було по особливому радісним та святковим. У теплій сімейній атмосфері, зі щирими молитвами дітей Божих та благословенням братів, відбулось рукопокладення Курбацького Романа Васильовича на пастирське служіння та Романа Яцкова на дияконське служіння.

Певний випробувальний період показав щире бажання цих людей служити Господу та опікуватись Його церквою. Роман Курбацький вже багато років є молодіжним керівником Рівненської області, а саме в лавах молоді Господь гартує Собі ревних та сильних служителів, зауважив Василь Захарович Басараба, голова ООЦ ЄХБ Рівненської області. Бути пастором чи дияконом це велика відповідальність та разом з тим і певний ризик. Адже у часи гонінь та переслідувань першими під розправу підпадали саме очільники церкви.

Хороші біблійні поради сказав для Романа Курбацького та Романа Яцкова, а також і для церкви, Андрій Корнійчук, пастор церкви «Благодать» міста Рівне. Якщо диякон повинен турбуватись про господарські, технічні або ж побутові питання в церкві, то пастор, проводячи багато часу в молитві та пості, займається душеопікунством людей. І для того, щоб пастор мав на це час та можливість, диякон повинен відповідально та посвячено виконувати свої обов’язки. Досить важлива в цьому і участь церкви – фінансова підтримка, буденна допомога, та взагалі будь-яка ініціатива послужити буде величезним благословенням для сімей служителів. Адже церква – це один великий організм, який під Божим керівництвом може працювати злагоджено та плідно.

Молитву з рукопокладенням здійснили Василь Захарович, Андрій Корнійчук, пастор церкви «Фавор» міста Нетішин Руслан Курбацький, а також Володимир Гаврилюк, який є пастором церкви «Спасіння», де Господь зростив для себе цих вірних служителів. За своїх чоловіків молились дружини Олена та Людмила, просячи в Бога сили та мудрості.

Після молитви, диякон та пастир отримали символічні подарунки, а всі присутні мали можливість сказати для них теплі та щирі слова привітання та підбадьорення. Адже це свято та радісна подія як всієї церкви так і для кожного зокрема, хто не байдужий до здійснення важливої роботи на ниві Господній!

Attachments:
Access this URL (https://www.youtube.com/watch?v=N-j2MXFntKs)Video[ ]0 kB