IMG 5678

На території Дому молитви церкви «Гефсиманія» з 13-17 липня був проведений дитячий денний табір. Близько 110 дітей м. Здолбунова могли слухати про Бога цілий тиждень, веселитися, гратися і залишити приємні враження.

Цьогорічна програма табору була під назвою «Перейти кордони?», протягом усього табору наставники і команда з Божою допомогою сіяла зернятка у юні серця. Намагаючись донести істини, розказати про те, що Господь контролює  усе наше життя. Також намагалися донести істинну мету нашого життя: Прожити життя з Господом, славлячи Його, прийняти як особистого Спасителя, Який прощає наші гріхи. Наше життя – це автоматично старт, тому треба постаратися завершити його з Тим, Хто подарував нам це життя!

Щорічно кількість дітей у таборі збільшується, завдяки Божому благословенню. Минулого року наш табір відвідало понад 90 дітей, то вже  цьогоріч ми прийняли близько 110 дітей віком від 7- 15 років.

Діти мали можливість з користю проводити час, відвідуючи гуртки рукоділля, де вони могли виготовити корисні речі і сувеніри на пам’ять;  музику – вивчали пісні, щоб прославляти Бога на лінійках і вечірніх зібраннях, також дізнавалися про різні музичні інструменти; спорт – мали можливість навчитися грати у флорбол, пострибати на батуті, пограти командні ігри.

Господь працював через команду і з Його допомогою ми завершили цей табір. Слава Господу за цей незабутній час!