Чудового погожого літнього ранку неділі 5 липня 2015 р. на мальовничому березі ставка в с. Омеляна було особливо багатолюдно. З усіх куточків села та інших сіл збирались люди, щоб бути свідками радісної події, яка мала відбутись в місцевій церкві. Вісім душ, які навернулись до Господа, готувались вступити з Ним в завіт через святе по вірі водне хрещення. Піднесений і радісний настрій, усміхнені обличчя багатьох людей створювали особливу атмосферу. Розпочалося служіння молитвою, яку звершив пресвітер церкви с. Загороща, брат Олександр Помазов. Після співу хору він звернувся до присутніх з Словом Божим нагадавши історію про хрещення ефіопського вельможі (Діі Апостолів 8 розділ).

Наступним в служінні взяв участь заступник голови ООЦ, Михайло Ільюк. Він звернувся до новонавернених і побажав їм благословення на християнській дорозі та в служінні, а до присутніх він говорив про значення хрещення та що відносно цього навчає Біблія.

Зворушливою була картина, коли під спів хору вийшли восьмеро молодих людей в білих одежах. На очах в багатьох з′явилися сльози. Сльози радості за новонавернених, що Бог приєднав до місцевої церкви.

Перед хрещенням пресвітер Володимир Доброчинський прочитав з Послання до Ефесян 4 розділу і говорив, що означають слова «Один Господь, одна віра, одне хрещення…» Кульмінацією служіння було саме хрещення. Слова «Вірую», «Обіцяю» відлунням звучали не тільки на березі, а і досягали неба.

Після хрещення присутні гаряче вітали охрещених з цією радісною подією. Далі служіння продовжилось в Домі молитви. Над новими членами церкви брати Ільюк та Доброчинський звершили молитву, після чого вони вперше прийняли участь у вечері Господній. Церква радо вітала нових членів квітами, подарунками, щирими обіймами. Молодь церкви приготувала чудову вітальну програму.

Щира подяка Богові за його благословення та даровану благодать.