DSC 5148

2 липня 2015 року відбувся IV Парламентський молитовний сніданок України, який у спільній молитві за нашу державу об'єднав депутатів Верховної Ради України, Міністрів українського Уряду, представників Київської МДА, членів Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, представників Конгресу та Сенату США, членів Європейського парламенту, іноземних дипломатів. Серед присутніх були координатори молитовних сніданків в США та Європі. А також Президент Європейської баптистської федерації.

Розпочався молитовний сніданок з молитви "Отче наш" та виконання духовного гімну України - "Боже великий, єдиний, нам Україну храни". Далі учасники читали Святе Письмо, ділилися думками та молилися.

 "Українські парламентарі уже восьмий рік поспіль, проводять регулярні молитовні сніданки в стінах Верховної Ради України. Кожного четверга у Верховній Раді збирається молитовна група із депутатів навколо Слова Божого та вивчають його. Потім моляться «Отче наш» після чого йдуть працювати до парламентської зали.

А з 2011 роки ми почали проводити Національні молитовні сніданки, які знайшли широку підтримку серед українських політиків, державних діячів та представників духовенства. 

Україна молода держава, і переживаючи складні часи, дуже важливо, своє становлення базувати на вічних духовних цінностях, заручившись Божою допомогою " - Розповідає депутат Верховної Ради України, координатор Парламентського молитовного сніданку, Голова МДО "За духовність, моральність та здоров'я України", Павло Унгурян.

Для довідки: Історія молитовних сніданків

Молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох демократичних країн світу, та слугують місцем духовного єднання і порозуміння політків та урядовців. Понад 60 років такі молитовні сніданки проходя у США, а також багато років у Європарламенті, Німеччині, Норвегії, та багатьох інших країнах Європи і світу.

У 2011 році депутати-християни ініціювали І Національний молитовний сніданок в Києві, який об'єднав депутатів, політиків, урядовців. Дана ініціатива знайшла широку підтримку серед українських парламентарів та урядовців.

2012 року пройшов II Національний молитовний сніданок, який став досить знаковою подією для політикуму, адже він пройшов під патронатом Голови Верховної Ради України В.Литвина, а його відвідали представники всіх фракцій Парламенту, представники Уряду , Адміністрації Президента, іноземні парламентарі та дипломати, глави християнських конфесій. Даний захід став місцем особливого єднання навколо Біблійних істин для представників всіх політичних сил, а також урядовців та духовенства України. 

У 2014 році відбувся ІІІ Національний молитовний сніданок України, напередодні Президентських виборів під патронатом Голови Верховної Ради України О. Турчинова. 

Цей молитовний сніданок став духовним майданчиком, що після Революції гідності консолідував навколо Божого Слова - депутатів, представників Уряду, Адміністрації Президента, іноземних парламентарів та дипломатів, глав християнських конфесій. Під час молитовного сніданку політики, урядовці, духовенство і громадськість разом роздумували над тим, як будувати нову країну на духовних підвалинах.

Важливим напрямком роботи в рамках молитовного руху є розбудова міжнародної співпраці, адже депутати, що приходять на ранкову молитву в Парламенті регулярно відвідують з дружніми візитами молитовні сніданки, що відбуваються в європейських країнах, Європарламенті, США.

Зокрема, перебуваючи у Вашингтоні на Національному молитовному сніданку за участю президента США в останній день візиту українські депутати традиційно проводять українську зустріч на яку запрошують представників американського Конгресу і Сенату, політиків різних країн. На цій зустрічі проводиться підведення підсумків візиту та обмін враженнями, на цій за одним столом разом снідають і розмірковують про вічні цінності депутати від різних фракцій.

Це все свідчить про те що в українському політикумі починають відбуватися важливі позитивні зміни завдяки християнам, які прагнуть вдосконалити українське законодавство, особливо в питаннях духовності та моралі.

Прес-служба

Національного молитовного сніданку