001

Завершальна зустріч молодіжної команди РБІ відбулася 15 травня 2015 року. Зібравшись разом брати мали змогу спілкуватися, ділячись подіями свого життя за останній місяць. Традиційно зустріч розпочалася зі спільної молитви. Щоб перевірити засвоєні знання під час проходження курсу "Як вивчати Біблію І" – першим блоком навчання була праця над текстами Писання, які запропонував Юрій Давидюк. Головним завдання було складання плану проповіді. Після самостійної вивчення уривків, молоді брати ділилися ідеями для проповідей, які вони помітили у Писанні. В кінці брат Юрій запропонував об'єднати усі ідеї та спільними зусиллями скласти готовий план проповіді.

Наступним блоком був урок 6-й по курсу "Стиль викладання",  який провів Мельничук Вадим. Зокрема він розповів про методи викладання до яких вдавався Ісус Христос доносячи істини до людей. Вони виглядають наступним чином:

  1. Лекція
  2. Історії
  3. Наочності
  4. Запитання та відповіді
  5. Обговорення
  6. Театральне дійство
  7. Завдання

Брат Вадим наголосив на необхідності навчитися використовувати усі методи у практиці викладання, а також підбирати методи викладання під кожну конкретну аудиторію.

Естафету викладання продовжив брат Веніамін Павлишин, розповівши братам про рису характеру, над якою необхідно працювати цього місяця – Ввічливий.  У процесі обговорення брати вирішили, що вічливість є позитивною рисою лише тоді, коли її метою є вияв любові до ближніх.

Вечір останньої зустрічі був присвячений для аналізу минулого та планування наступного року. Брат Юрій закликав молодих братів до нових вершин у їхньому служінні. Основний акцент був зроблений на розвиток молодими братами учнівства у помісних церквах, та створення молодіжних районних десяток у тих місцевостях де вони ще не розпочалися.

Суботній ранок брати розпочали з молитви, яку провів Басараба Богдан. Спочатку брати подякували Господу  за благословення під час навчального року. Далі брати молилися про літо (табори, фестиваль, євангелізації), з проханням бути особливо використаними Богом для Його слави.

Протягом літа зустрічі молодіжної 20-ки не відбуватимуться, тому брати отримали хорошу порцію як теоретичних, так і практичних завдань, та відправилися служити у свої помісні церкви та населені пункти.  Наступна зустріч запланована 11-12 вересня 2015 року.