001

В рамках Всеукраїнського тижня сім′ї в рівненському парку культури і відпочинку імені Т.Г. Шевченка 15, 16 та 17 травня Відділ сімейного служіння та Церкви ЄХБ м. Рівне «Благодать», «Воскресіння», «Спасіння», «Надія», «Преображення» проводили програми для дітей та дорослих.

Для дітей організували батут, спортивні змагання, конкурс малюнків на асфальті. Багато дітей із задоволенням відпочивали та брали активну участь у конкурсах.

Всі бажаючі могли сфотографуватись сім'єю у особливо оформленому куточку. Також проводилось анкетування - більше 50 сімей виявили бажання навчатися в напрямку шлюб і виховання дітей. Багатьох учасників зацікавило написання листів рідним.

Ввечері проводились зустрічі, де висвітлювались актуальні питання сімейного життя, а саме:

«Що потрібно, щоб зберегти шлюб». (Потрібно усвідомити, що чоловіки і жінки різні, потрібно служити один одному нашими відмінностями, задовольняти потреби партнера).

«Якими ми хочемо бачити наших дітей» (Бажати, щоб діти були знаменитими чи хорошими людьми, намагатись не дратувати їх, а виховувати в нагадуванні і остереженні Божому).

«Коли двом краще (Щасливий шлюб)». (Коли в житті чоловіка і дружини панує Бог, коли вони турбуються, підтримують і захищають один одного).

В завершенні кожного вечора усі присутні мали нагоду переглянути християнські художні фільми: «С кем ты пойдеш», «Отважные (Мужественные)», «Огнеупорный».

Керівник відділу сімейного служіння,

Любомир Турчак