фото 1

Перед початком зустрічі Юрій Давидюк мав хороший час для наставництва з окремими братами.

Офіційним стартом зустрічі була проповідь Олександра Мельничука на тему: "Скільки коштує Біблія?" на основі Псалму 18:10(б),11 "Присуди Господа правда, вони справедливі всі разом, дорожчі вони понад золото і понад безліч щирого золота, і солодші за мед і за сік щільниковий". Олександр наголосив на тому, щоб брати ніколи не промінювали насолоду від Писання на тимчасові цінності світу (фото 1)

Після проповіді Антон Степанюк провів 5-ий урок курсу "Стиль викладання" Брюса Вілкінсона. Зокрема матеріал уроку про особистість вчителя Антон розмістив у вигляді кросворду. Кожен вчитель як особистість сформований з наступних складових: енергія, різноманітність, відкритість, гумор, емоції, творчість, мотивація. Завдання кожного використовувати та розвивати кожен з вищесказаних чинників своєї особистості (фото 2).

Традиційно на кожній групі Біблійного інституту проводиться блок під назвою "БУТИ" – це щомісячна праця над конкретними рисами характеру. У квітні місяці це риса НАДІЙНИЙ. Роздуми над цією рисою запропонував Богдан Басараба, наголосивши на необхідності бути надійною людиною у кожній сфері свого життя. Для братів було запропоновано оцінити свої очікування від Бога, сім'ї, церкви, роботи з ціллю визначити чи не є вони надто високими. А пізніше проаналізувати, що від них очікують інші. Богдан закликав виправдовувати очікування інших людей відносно себе. (фото 3). Ідею праці над характером підхопив Юрій Давидюк запропонувавши разом скласти план проповіді:

Тема: Надійність Христа

Вступ: визначення,протиставлення

  1. У служінні (Ів.17:4)
  2. У словах (Мт.28:20)
  3. У стосунках (Мт.11:28)

Далі був час аналізу. Юрій Давидюк запитав про те, скільки років брати служать у церкві і що змінилося завдяки їхньому служінню. Запропоновані ним наступні критерії аналізу: євангелизм, учнівство, проповідь, наставництво допомогли побачити себе. Завдання полягало у тому, щоб оцінити зроблену роботу та намітити цілі для подальшого розвитку (фото 4)

Після вечері у класі з'явився торт із загадковою кількістю – 5 свічок (фото 5). "Щоб це могло означати?" – запитав Юрій Давидюк. Різні були варіанти, але єдиний правильний – це 5 "десяток" (це групи для молодих хлопців віком 14-18 років з метою виховання їх, як майбутніх служителів). Варто згадати, що однією із вимог до братів на вересень 2015 року це організувати в себе в районі таку групу. Станом на квітень у 5 районах розпочалися такі зустрічі: Березнівському, Корецькому, Рівненському, Млинівському та Демидівському районах (фото 6,7 - Демидівська група).

Ранкове навчання розпочалося з розбору тексту Луки 24:1-12 про воскресіння Ісуса. Під час вивчення брати сформували конспект проповіді:

Тема: Вірити у воскреслого Христа

  1. Поведінка невірства (шукали тіло Ісуса)
  2. Віра від Слова Божого (пригадали, що говорив Христос)
  3. Вірити, значить свідчити (розказали всім про воскресіння Ісуса)

Пізніше Богдан запропонував молитовний блок. Він мотивував братів не лише молитися, але приймати конкретні рішення та давати обіцянки для Бога:

  1. Я не буду ходити голодним (молитва, піст, Слово)

Рішення: піст кожної п'ятниці

  1. Я змушу небеса радіти (особисте благовістя)

Рішення: молитовна картка, свідчити тим людям, яких Бог дав у наше життя

  1. Я скидатиму баласт (відмова та зречення того, що гальмує духовний розвиток)

Рішення: обмежити себе від будь якого негативного впливу.

Остання година була присвячена проходженню уроків, які брати будуть проводити влітку на молодіжному фестивалі Рівненської області з 11-18.07.2015 в с.Хрінники.

На завершення брати отримали домашнє завдання. Наступна зустріч запланована на 15-16 травня 2015 року. Зокрема 16 травня буде проходити обласна конференція на тему: "Служитель виховує служителя".

Директор Рівненського БІ, Юрій Давидюк