002

22 березня 2015 року в Домі молитви церкви ЄХБ смт Рокитне відбулось богослужіння, на якому було звершено рукопокладення брата Єремейчука Богдана Володимировича на пресвітерське служіння.

Чудові євангельські псалми звучали на радість усім присутнім у виконанні хору церкви с. Борове.

На початку зібрання Єремейчук Володимир Петрович, пресвітер церкви ЄХБ с. Олександрівка, нагадав про важливість перебування в Божому Слові і закликав до загальної молитви.

Далі Ільюк Михайло Андрійович, заступник голови ООЦ, проповідував про благословенне відношення Господньої Церкви до пресвітера, як до слуги Божого. Три істини, що стосуються цього були взяті із тексту Послання до Євреїв 13:17-22. Отож, члени церкви мають коритись пастору, молитись за нього і зростати у виконанні волі Божої.

Басараба Василь Захарович, голова ООЦ, звернувшись до Богдана і його сім’ї, говорив про відповідальність перед Господньою Церквою і дав відповідні настанови на основі тексту із Послання Ап. Петра 1:1-4.

Далі брати Басараба В.З., Єремейчук В.П., Ільюк М.А. звершили молитву благословення.

Після чого гості, друзі, родина щирими словами і барвистими квітами вітали Богдана і його сім’ю з цією особливою подією в житті.