028
2015-й став ювілейним роком для церкви ЄХБ "Нове життя" в місті Дубно. 10 років тому, 8 січня 2005 року було проведене перше євангельське богослужіння. 
Урочисте зібрання з цієї нагоди розпочали співом Різдвяної пісні «По всьому світу стала новина». Пастор церкви Віталій Федоров привітав присутніх із народженням Спасителя ІсусаХриста. Далі пастор розповів як з’явилась та зростала церква «Нове життя». З Божою допомогою, центральна церква ЄХБ в місті Дубно збільшувалась кількісно, і було прийнято рішення побудувати новий просторий молитовний будинок. Брати довго вагалися, як вчинити із старимбудинком. Були пропозиції продати його, аби за ці кошти вкласти бруківку на подвірї новобудови. Та пастор церкви Карп'юк Святослав Георгійович висловив надію, що, можливо, Господь благословить і тут утвориться нова церква. І ось 8 січня 2005 року в приміщенні відремонтованого молитовного будинку на вул. Городній відбулося перше богослужіння. Зал був майже порожній. Пройшло 10 років і сьогодні зал переповнений людьми, які бажають слухати Слово Боже. Зачитавши слова Христа «Так бо Бог полюбив світ, щодав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.» (Івана 3:16), Віталій Федоров закликав церкву любити людей в світі так, як і Господь полюбив нас.
Олег Блощук (пастор церкви “Скеля” м.Рівне) сказав: “Від Бога це великий привілей, що я можу приїздити сюди і навчати хор і церкву співати. Він побажав церкві, щоб члени церкви приводили людей до Спасителя, щоб центром життя був Христос, щоб метою життя був Христос, щоб більше пізнавали Христа.
Християнський гімн «Земле радій, Господь прийшовбув чудовим подарунком для всіх.
Далі прозвучало привітальне слово від пастора центральної церкви Карп'юка Святослава Георгійовича: «Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь.» (Луки 2:11) Не в загальному народився, а народився в серці кожного зокрема. В нашому серці живе Ісус Христос - і це приносить велику радість. Святослав Георгійович також нагадав, що з 1959 року в цьому приміщенні збиралися віруючі люди, щоб помолитися, почитати Слово Боже, прославити Ісуса Христа. «Бажаю вам, щоб вам тісно стало від кількості братів і сестер в цьому залі, але щоб ваше серце могло вміщати всіх. Нехай Господь благословить вас, щоб ви ходили Його шляхами аж до Другого приходу нашого Господа Ісуса Христа. Згадуйте тих, хто молився за вас, щоб тут на цьому місці була церква.» - побажав він. 
Пастор церкви ЄХБ с. Студінка, Віталій Володимирович Вознюк також брав участь в утворенні цієї церкви він та його сім'я допомагали зі співом, а дочка Діана вчила співати діток в дитячому християнському клубі. «Вже 10 років Христос будує цю церкву. Не забувайте, що Христос Виноградина, а ви галуззя, тільки перебуваючи в Ньому ви принесете плід угодний Господу (Ів.15:5), щоб Христос ніколи не стояв за дверима, а завжди був присутній тут. Христос хоче, щоб ви мали чисте серце».
Пастор церкви ЄХБ с. Плоска,Сергій Шацький, має безпосереднє відношення до служіння церкви «Новежиття» - він став тут першим молодіжним лідером. «Бог живий, Він 10 років дає життя вашій церкві. Бажаю, щоб вона була завжди молода, здорова і діяльна. Не забувайте, що Слово Боже змінює тоді, коли воно залишається в серці і діє (Ів.14:21) Христос наш маяк, наше світло, яке направляє нас через Слово Боже до Бога
Далі разом переглянули фільм про життя і служіння церкви “Нове життя”. (Режисер Наталія Головай)
Фільм можна переглянути натиснувши на посилання: 10 років - церква "Нове життя" м. Дубно
Наступне побажання приймали від пастора, заступника голови Рівненського Об'єднання Церков ЄХБ Ільюка Михайла Андрійовича. Він подарував картину зі словами Христа «Це робіть на спомин про Мене». 
«Христос започаткував Церкву в день П'ятидесятниці. «…на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її. (Ів.16:18). Чи задоволений Христос, як будується Його церква? Від посвячення і служіння кожного залежить ріст усієї церкви. Якщо Бог вибрав вас будувати Його церкву, то ось три принципи, які необхідні, щоб це будівництво було успішним:
1. Церква, яка зростаєце церква, яка молиться. Ключ до успіху це молитва. Молитва про плід, успіх, людей, бо ніхто не прийде до Христа, якщо Бог не покличе.
2. На кожному Євангельському зібранні має лунати проповідь в силі Духа Святого, бо Євангелія – це сила Божа на спасіння кожному, хто вірує (Римлян 1:16). Щоб проповідь не була від розуму до розуму, а від Духа Святого до кожного серця. Закликаю: готуйтеся до проповіді, виконуйте Слово Господнє, моліться за проповідників, щоб мали силу Духа Святого.
3. Церква, якою задоволений Христос, це церква, в якій панує Любов, це церква, де приймають один одного, де приймають всіх такими, якими вони є. «Християнство це єдина релігія світу, фундаментом якої є Любов(сайт «Релігії світу»). Заберіть Любов і християнства не буде.
Після проповіді і щирої молитви вдячності церква та всі гості мали чудове спілкування за святковим обідом.
Автор Вікторія Хорупанська
Фото Сергій Романов