001

     В 2002 році в смт. Зарічне відбулися перші євангелізаційні зібрання, люди чули Слово Боже і навертались до Господа згодом утворилась церква, яка була зареєстрована в 2009 році. Та за час свого існування довелось поміняти чотири орендованих приміщення, але церква щиро молилась і мріяла про власний Дім молитви. І ось23 листопада 2014р відбулося святкове Богослужіння з нагоди посвячення Дому молитви для Божої Слави.

          Вступне слово виголосив Михайло Андрійович Ільюк. «… Дім Мій буде домом молитви в народів усіх…» (Мар.11:17)
     Потім пастор церкви Петро Павлович Наумець розказував про започаткування церкви, про протистояння влади проти будівництва дому молитви та про чудесні знайомства і зустрічі з людьми які допомагали в будівництві Божого храму в Зарічному. А також дякував Господу, окремим людям та церквам за значний вклад в будівництво. Пастор молився і просив щоб Господь наповнив дім молитви спасенними душами.
     Молитву освячення звершили пастор церкви Петро Павлович Наумець, Яків Петерс представник Біблійної місії в Німеччині та Михайло Андрійович Ільюк.
     Також слова настанови та вітання для церкви говорили: Бортманський Г.Р., Злиденний Р. вітали церкву брати і сестри церков району - пастори Фурсович П.В., Жакун Г.Ф.
Гості разом з місцевою церквою славили Бога за прекрасний дім молитви - співали псалми, слухали Слово Боже з радістю.
     Служіння закінчив пастор церкви Петро Павлович молитвою: - «Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога й Отця, і єднання Святого Духа нехай буде зо всіма вами! Амінь.»
     Щирим спілкуванням і гостинним обідом закінчився цей особливий день, але праця і служіння місцевої церкви продовжується, аби ще багато мешканців смт Зарічне змогли зустрітись з Ісусом Христом і отримати найвеличніший подарунок – спасіння.