001

19 жовтня 2014 року церква ЄХБ с. Хотинь, Березнівського району відзначала подвійний ювілей – 90 років з дня заснування церкви та 20 років з дня освячення Дому молитви. Серед запрошених гостей були заступник голови Союзу Нестерук Вячеслав Васильович, заступник голови ООЦ по північному регіону Бортманський Григорій та голова сільради Крока В.І.

Пастор церкви Боровець Ярослав виступив з рефератом з історії церкви с. Хотинь. Праця в цьому селі розпочалась ще в 1920 році. В часи війни Дім молитви забрали і там зробили школу. До 1994 року члени церкви Хотинь були членами церкви в селі Колодязне, а в 1992 році почали будівництво Дому молитви в селі Хотинь. І закінчили будівництво в 1994 році. Зараз церква нараховує 67 членів, а в 1994 році було лише 17.

З вітальним словом звертались теперішній і колишній голови сільради, з проповіддю Слова Божого – Григорій Бортманський. Особливо наголошувалось на важливості бачити Церкву очима Божими, жити заради її збудування. Вячеслав Васильович зосередив увагу слухачів на заслугах Христа і на тому, що без Нього не було б Церкви. Бог зробив заради спасіння людини все. І залишається лише прийняти вірою цей дар спасіння у Христі.

Від імені Обласного Об’єднання на згадку було вручено Біблію великого формату, а від Союзу ЄХБ пам’ятну табличку з написом.