001

В 2002 році брати і сестри церкви м. Дубровиця на чолі з пастором Петром Наумцем розпочали місіонерську працю в смт Зарічне. Спочатку проповідували Слово Боже в читальному залі Районної бібліотеки, згодом організувалась група з вивчення Біблії. Проводились вуличні євангелізації, влітку - християнські табори для дітей, до Господа навертались люди, приймали хрещення і в 2009 році була зареєстрована церква. За час свого існування довелось поміняти чотири орендованих приміщення, але щиро молились і мріяли про власний Дім молитви. І ось 21 квітня 2014 року, другого дня святкування світлого Воскресіння Ісуса Христа, сталась ця довгоочікувана подія – відбулось перше святкове зібрання в новому просторому Домі молитви. Хоча деякі будівельні роботи ще тривають - декілька приміщень вже можна використовувати, а саме: зал для загальних зібрань, два класи для Недільної школи, братерська кімната. Брати і сестри місцевої церкви, а також гості з м. Дубровиця з радістю, захопленням і вдячністю Богові, переступали поріг Дому молитви.

З Божим Словом і привітаннями до всіх присутніх звернувся брат Петро Наумець. Також проповідували Руслан Ярмошевич – диякон церкви м. Дубровиця, Ігор Панасюк – служитель церкви «Спасіння» м. Рівне, співом прославляли Господа молодь церкви м. Дубровиця.

В закінченні зібрання до присутніх звернувся заступник голови ООЦ Михайло Ільюк. Він говорив про два Великодніх свята. Перше – це Великдень – Великий день, коли Христос воскрес, переміг смерть, пекло, відкрив вхід людям в Царство Небесне. Друге – теж Великдень – коли ми, блудні сини і доньки, повернулись до люблячого Батька і почули слова «Цей мій син був мертвий – тепер ожив (іншими словами «воскрес»), пропадав і знайшовся».

Щирим спілкуванням і гостинним обідом закінчився цей особливий день, але праця і служіння місцевої церкви продовжується, аби ще багато мешканців смт Зарічне змогли зустрітись з Ісусом Христом, почути Слово Боже і повернутись до Отця Небесного.