003

           Рукопокладення на дияконське служіння

27 жовтня 2013 року в рівненській церкві «Преображення» відбулося подвійне свято. Два роки тому тут, на мікрорайоні Боярка, почала своє життя ця нова церква. Та окрім такого невеличкого Дня народження, в «Преображенні» відбулася ще одна прекрасна подія: рукопокладення на дияконське служіння. Наконечний Сергій, Юхимчук Олег, Сирота Іван та Кущ Ігор – ось імена тих братів, які вирішили посвятити своє життя на особливу працю.

На цьому святковому богослужінні був присутній голова ООЦ ЄХБ Рівненської області Василь Захарович Басараба. В основу проповіді він узяв уривок з Євангелія від Івана 7:37-38, заохотивши кожного присутнього до пізнання Христа, Який втамовує нашу духовну спрагу, дарує благодать і прощення.

Потім Василь Захарович дав настанову молодим служителям, які повинні бути славою для Господа. Дияконське служіння – особлива й відповідальна праця. Тому брати повинні завжди пильнувати за своїми серцями, щоб Господь міг їх плідно використовувати для Своєї слави. Василь Захарович звернувся не лише до братів, але й до їхніх дружин, яким слід завжди допомагати чоловікам. Слова настанови були сказані й до церкви. Адже Господь хоче, щоб ми шанували служителів, молилися за них і мали мир один з одним.

Після цього над братами було звершено молитву благословення. Від імені обласного об’єднання Василь Захарович вручив їм свідоцтва дияконів. Подарунками, квітами й теплими словами привітала братів і церква.

Подяка Господу за ці сім’ї, які щиро люблять Бога й віддано турбуються про церкву.