Bahur and
В неділю 7 липня 2013 року на озері Басів Кут відбулось спільне служіння церков: Першої Рівненської, «Благодать», «Преображення», «Надія», смт Квасилів, с. Омеляна.
В цей день більше тридцяти братів і сестер вступали в завіт з Господом через святе по вірі водне хрещення.
На початку молитву благословення звершив перший заступник голови ООЦ Ільюк Михайло Андрійович.
Першим проповідував Олександр Миколайович Гаврилюк, пастор церкви «Преображення» м. Рівне.Брат повідомив статистичні дані про те, що українці є дуже релігійними. І це добре. Але потім навів детальну статистику по алкоголізму, СНІДу, палінню, наркоманії, підлітковим проблемам. Постає питання, то хто ж такі справжні віруючі люди? Текст, який він читав, записаний в 11-му розділі послання ап. Павла до Євреїв. Він попросив щоб кожен перевірив себе в світлі зачитаного уривку. Бог є… Отож, треба довіряти Йому так, як довіряли ті, чиї імена записані в цій главі.
Далі Любомир Іванович Турчак, пастор церкви «Благодать», проповідував порівнюючи хрещення – завіт віруючої людини з Богом, зі шлюбом, що являється завітом між чоловіком і дружиною.
Олександр Ярмушко, диякон Першої церкви м. Рівне, розповів історію Савла із м. Тарс. Про те, як Ісус зупинив Савла. Ісус знає на ім’я кожну людину, що живе на землі. Після цієї зустрічі Савл став тим, кого зараз ми знаємо як апостола Павла. Ісус бажає зупинити кожну людину, яка іде шляхом зла і поставити на дорогу правди.
Володимир Петрович Бахур, пастор Першої церкви м. Рівне, звернувся до братів і сестер, які приймали хрещення, з особливою пасторським словом. Він нагадав історію ефіопського скопця і про рішення, яке той не бажав відкладати «на потім». Скопець задав Пилипу запитання: «Що заважає мені хреститись?», а Пилип відповів: «Якщо віруєш від усього серця, то можна.» (Дії 8:36-37) Що зараз заважає людям приймати рішення, які стосуються спасіння їх безсмертної душі? Адже ці рішення є найважливішими, бо матимуть наслідки у вічності.
Надавали хрещення, перебуваючи у воді озера, пастори Олександр Приходько, Василь Новосад, Любомир Турчак, Андрій Корнійчук, Олександр Гаврилюк.
 
 
 
Псалми у виконанні хору Першої церкви по-особливому підкреслювали урочистість священнодії, що відбувалась на очах сотень присутніх. Також участь співом приймали подружжя Поповичів Іван та Роза (США), брат Сергій Яблоцький, сестра Оксана Лящук.
Далі були щирі слова вітання від рідних, друзів, сльози радості і багато барвистих квітів в руках щасливих братів і сестер.