001
Рукопокладення в Млинові
Іноді ми люди не можемо зрозуміти тої великої і неосяжної любові Нашого Бога. Ми дивуємось скільки подарунків, на які ми не заслуговуємо, Він нам дарує. Як багато глибини, мудрості і любові у всьому, що Він створив і що зараз творить; і які великі благословення Він виливає на нас, на наші сім’ї і на наші церкви.
14 квітня 2013року у церкві смт Млинова Бог запланував і провів святкове богослужіння з нагоди рукопокладення двох братів на пастирське служіння. Пасторами Млинівської церкви крім Гарбузюка Сергія Олександровича, тепер ще стали Кисельчук Микола Якович та Волошин Віталій Антонович.
Рукопокладення звершили голова ВСО ЄХБ пастор Нестерук В’ячеслав Васильович, голова ООЦ ЄХБ Рівненської області, пастор Басараба Василь Захарович та заст. голови ООЦ ЄХБ Рівненської області і пастор місцевої церкви Гарбузюк Сергій Олександрович.
Для церкви це було дійсно велике і урочисте свято. Лунав спів місцевого основного хору а також ансамблю скрипалів. Звучало слово до братів пасторів, до їхніх дружин і до всієї церкви.
Пізніше лунало багато привітань, які говорили пастори, диякони і просто члени церкви. До привітань пізніше долучився заст. Голови ООЦ ЄХБ Рівненської області пастор Ільюк Михайло Андрійович. Брати і сестри, члени церкви дійсно раділи і дякували Господа за те що Він їм дав ще двох пасторів і щиро просили для них сили, мудрості, мужності, терпіння і любові для цієї відповідальної праці.
Бажаємо братам духовного зростання, небесного натхнення, непохитної віри, міцної надії та щирої любові! Служіть безстрашно Богові “…у святості й праведності перед Ним по всі дні життя…” (Лк.1:74-75)
 
Веремко Оленка
Церква ЄХБ смт Млинів