6wrXWgBcLNM

Недільний день 16 грудня для церкви «Спасіння» міста Острог був особливо святковим та радісним.

Незважаючи на мороз, хурделицю та замети на дорогах, в приміщені  церкви було людно і тепло від радості, усмішок, щасливого хвилювання та добрих слів. Адже в цей день  30 осіб, серед яких викладачі, студенти, школярки, вихідці реабілітаційного центру, домогосподарки та навіть іноземець, приймали водне по вірі хрещення у басейні баптистерію. Звучали проповіді, настанови та слова - побажання. Хор співав величальні гімни для Господа, і відчувалось, що дім Божий був наповнений особливою величчю Його присутності. Спасенні  через смерть Сина Божого, з великим бажанням скласти з Ним заповіт доброго сумління, брати та сестри стояли в білих одежах, ще раз нагадуючи всім, що кров Христа омиває наші гріхи і робить наш одяг білим наче сніг.

Порадіти за  охрещених приїхали рідні, друзі, знайомі з багатьох куточків України, було багато і таких, які переступили поріг церкви вперше. Вітали наших братів і сестер не лише зранку, а й увечері на святковій програмі, яку підготувала і провела молодь.

Церква раділа, що до тіла Христа приєднались нові члени, які  гарячими серцями та духовними дарами будуть звершувати служіння для Господа на цій землі!

Ворона Світлана