Boremel

4 червня 2012 року, на другий день святкування усім християнським світом Трійці, у церкві села Боремель, що у Демидівському районі, пройшло урочисте богослужіння. Причиною цьому стала подія, яку можна виокремити, як одну з найважливіших у житті кожної церковної громади, а саме обряд рукопокладання на дияконське служіння брата Юрія Дмитровича Парніцкого.

У присутності членів церкви, мешканців села та гостей, рукопокладання звершили пастор Олексій Іванович Томілович, Сергій Олександрович Гарбузюк - пастор церкви смт.Млинів (заступник голови обєднання ЄХБ Рівненської обл.)

Приємною несподіванокою для брата Юрія стало особисте привітання від дружини Людмили та дітей Руслани, Галинки та Даринки. Вони заспівали для свого тата пісню і помолилися разом з усією церквою.

Варто відзначити, що брат Юрій гідно пройшов випробувальний термін, який тривав близько року. Про це зазначив пастор церкви Олексій Іванович Томілович.

Нагадаємо, що головним завданням для диякона є робота з громадою, а саме допомога потребуючим, сиротам та іншим членам церкви, яким необхідна допомога.

Церква щиро вітає брата Юрія з цим призначенням, і бажає йому завжди жити за словом Божим, як авторитетом у вірі й поведінці, продовжувати гідно вести свою місіонерську діяльність і щоденно зростати у Божій ласці.

"...Будьте міцні, непохитні, збагачуйтесь завжди в Господньому ділі, знаючи, що ваша праця не марнотна у Господі!" (1 Кор.15:58).