007

Погожого осіннього дня 11 вересня 2011 року о 16 годині відбулось урочисте богослужіння з нагоди освячення Дому молитви в с. Вишеньки, Острозького району.

За багато років до цієї події брати і сестри церкви с. Копитків ішли і проповідували Євангеліє жителям сусіднього села Вишеньки. Посіяне слово давало плоди віри, люди навертались до Господа, приймали святе по вірі водне хрещення і в 2009 році була зареєстрована нова церква, яка на сьогоднійшній день нараховує 16 членів.

Вступне слово виголосив старший пресвітер Рівненської області Михайло Андрійович Ільюк. Потім пресвітер церкви Віктор Олександрович Колесник звершив молитву і всі разом заспівали гімн церкви «Люблю Твій, Боже, дім».

В Євангелії є такі слова «Дім Мій, Домом молитви назветься.» Крім проповіді Слова Божого, і співу псалмів для слави Божої, церква, усвідомлюючи свою залежність від Бога, повинна все більше і більше молитись. Бог чекає від Своїх дітей молитов заступництва, Він чекає молитов покаяння від грішників, завжди готовий вислухати молитви прохання від людей.

Молитву освячення звершили Ільюк М.А., Колесник В.О. та Войцеховський Віктор Казимирович, пресвітер церкви ЄХБ с. Плоска.

Після виконання пісні «Молитва про Україну» чоловічим гуртом з с. Ставрів, Млинівського району, брат Віктор розповів коротеньку історію церкви і подякував усім братам і сестрам, усім церквам області та спонсорам за їх участь у справі будівництва.

Щирими словами і побажаннями вітали церкву брати і сестри із церков с. Гремяче, м. Здолбунів, с. Ставрів, с. Плоска, а також пресвітер церкви ХВЄ с. Українка, брат Віталій Тищенко.

В кінці пролунала змістовна проповідь Юрія Володимировича Костюка, пресвітера церкви ЄХБ м. Острог, на тему єдності та любові один до одного.

Співали чудові християнські пісні квартет з церкви ЄХБ м. Здолбунів.

Новозбудований і освячений Дім молитви не міг вмістити всіх бажаючих бути свідками цієї знаменної події. Мешканці села, гості наповнили приміщення, люди стояли навіть на вулиці. Подяка Богові за час свободи, за можливість проповідувати Євангеліє.

Тепер в селі Вишеньки є дім, де брати і сестри збиратимуться, щоб поклонятись Триєдиному Богові, Отцю, Сину і Святому Духу, слухати і вивчати Слово Боже та молитись за своїх рідних, друзів, односельчан, щоб вони теж знайшли спасіння, живу віру і мир з Богом.