001

Святкове богослужіння розпочалося з урочистого співу хору Здолбунівської церкви ЄХБ. Пастор місцевої церкви Віктор Колесник привітав усіх присутніх з подвійним святом – Днем Трійці та рукопокладенням дияконів церкви. Після загальної молитви проповідував пастор церкви м. Здолбунів, Попрожук Іван Степанович. Він наголосив на важливості зростання у вірі тих, хто увірував в Господа.

Потім надали слово гостям з Канади, подружжю Дена і Неллі Цьона. Вони привітали церкву і розповіли про своє служіння в Україні.

Після співу хору, брат Василь Басараба, заступник голови ООЦ, звернувся зі словом настанови до майбутніх дияконів. Прочитавши Перше послання до Коринтян 16:10-16, він закликав шанувати, любити і підтримувати служіння братів і молитись за їх сім’ї.

Брат Романюк Іван Миколайович, старший пресвітер Львівської області зачитав із Першого Послання Ап. Павла до Тимофія з третього розділу дві глибокі істини, практичні поради для братів, їх дружин та дітей.

Після цього всі присутні служителі звершили молитву з покладанням рук над братами Квасуном Сергієм та Осадчим Олександром.

Церква щиро раділа і вітала нових дияконів.