002

13 червня 2011 року об 11 годині розпочалось богослужіння в церкві ЄХБ с. Бережки присвячене рукопокладенню двох братів на дияконське служіння.

Розпочав служіння словом вітання і молитвою пастор місцевої церкви Григорій Федорович Жакун. Чудову програму підготували брати і сестри з церкви с. Колоденка. Спів хору і слова поезії надихали присутніх і додавали святкового настрою.

Після цього Володимир Нестерук, заступник голови ООЦ, звернувся до братів Сергія і Віталія з настановами зі Слова Божого щодо їх майбутнього служіння. Було зачитано текст із Першого послання Ап. Павло до Тимофія 3:8-9 і акцентовано увагу на тому, що служитель має бути святим, чистим, вірним та простим. Коротенькі настанови прозвучали також і до дружин майбутніх дияконів. Адже вони повинні створювати духовну сімейну атмосферу, підтримувати своїх чоловіків у служінні щирими молитвами. Для церкви, брат Володимир Васильович, побажав гарних взаємовідносин з дияконами. Щоб не тільки диякони цікавились життям членів церкви, а, час від часу, і члени церкви цікавились життям дияконів.

Потім брати Бричук Володимир, пастор Колоденської церкви, Жакун Григорій і Нестерук Володимир звершили молитву з покладанням рук.

Зичимо рясних благословінь і плідного служіння церкві с. Бережки!