P1050110

13 червня богослужіння в церкві с. Олександрія розпочалось з слів пастора Василя Срібнюка з Послання до Ефесян 5:18. Він наголосив про необхідність кожному члену церкви, всім служителям і особливо майбутньому диякону Устінову Олександру сповнюватись Духом Святим.

Потім брат Андрій Васильович Ярмушко, заступник голови ООЦ, звернувся зі словами настанови до брата Олександра, його дружини Лілії і дітей, сказавши кожному конкретно, якими кожен з них має бути. Особливо порадивши при всій завантаженості служінням, знаходити час для сім’ї і виховання дітей.

Після звершення молитви рукопокладення, яку звершили голова ООЦ Ільюк Михайло та пастор місцевої церкви Василь Срібнюк, був час для побажань.

Багато гарних, теплих слів та біблійних настанов висловили брати та сестри, молодь церкви, друзі.

Потім зі Словом Божим згідно тексту першого послання Ап. Петра 2:5 поділився пастор з села Кустин, брат Павло Ільчук. Він звернув увагу, що не тільки пресвітер, диякон, а всі повинні будувати дім духовний.

Михайло Ільюк закінчив зібрання проповіддю, закликаючи до жертовного служіння Христу (Іоан 12:26). Християн без жертовності немає. За наше служіння нас вшанує Отець.

Потім усі зібрались на обід і щире спілкування.