15_Kvaselev

Десяте жовтня 2010 року для членів Квасилівської церкви ЄХБ запам’ятається надовго. Це пов’язано з тим, що місцева громада відзначала чотири події: День подяки Богові за врожай, День молитви молоді України, 15-річчя місцевої церкви, 10 років як завершилося будівництво Дому молитви.

На урочисте богослужіння було запрошено багато гостей, серед них - і пресвітери, і представники державної влади, і родичі, сусіди та близькі люди членів Квасилівської церкви. Окрасою свята став хор і духовий оркестр церкви с. Велика Омеляна.

На початку богослужіння пастор місцевої церкви Володимир Чекеренда привітав усіх присутніх зі святом і у молитві попросив у Господа Його ж благословіння та керівництва на подальших кілька годин духовної спільності. Молитву подяки Богові за хліб насущний і хліб духовний – Біблію – він звершив разом із пастором Першої рівненської церкви ЄХБ Володимиром Петровичем Бахуром. Пресвітер церкви с. В. Омеляна Володимир Іллюк виголосив молитву за молодь.

Аби пригадати минуле церкви, пастор місцевої общини прочитав реферат, приурочений 15-річчю Квасилівської церкви, після чого брат Антон Печнік звершив молитву за владу.

У ході служіння до слова були запрошені представники влади: заступник голови РДА Микола Жильчук  та селищний голова Дмитро Крет.

З уст Володимира Петровича Бахура пролунала проповідь Євангелія, благодатні зерна якої рясно сіялися на добрий ґрунт сердець слухачів.

Свою лепту поклали до Божої духовної скарбниці і брати та сестри церкви «Світло Євангелії» м. Здолбунів.

Заключну проповідь виголосив диякон церкви с. Колоденка Тарас Бричук. Богослужіння було завершене, як і розпочате, молитвою, після чого хор ще виконав молитовний гімн «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».