001

Християнський табір для жінок «Дотик неба» відбувся з 26 по 31 липня 2010р. у с. Олександрія. Відпочивали 111 жінок з 49 церков області. Переважно це були сестри, члени церков, а також вдови, одинокі, новонавернені, невіруючі. Всі були поділені на чотири групи «Мир», «Радість», «Лагідність», «Любов». Кожна група на вечірніх зібраннях представляла свою назву через вірші, спів, або інсценівки. Брати з Обласного Об’єднання навідувались в табір, щоб поділитись проповіддю Слова Божого. Підняті ними теми були близькі жіночим серцям і стали духовною підтримкою і підбадьоренням.

Ранкові часи молитви і вивчення Біблії були особливими. Сестри відкривали свої проблеми і переживання, взивали до Бога в молитвах і ділились тим, як Він могутньо діє в житті, щоб виявити Свою любов. Це справляло незабутнє враження. Славилось Боже ім’я, жінки утверджувались в тому, що Бог живий і являє Свої чудеса тим, що щиро покладається на Його милість.

Жінки, що відпочивали, у відгуках висловлювали щиру вдячність Богові, організаторам, команді, кухарям за незабутній час, коли по-особливому відчувався дотик неба до стомлених життєвими турботами ніжних жіночих душ.