DSC 7169

З 5 по 7 травня на Рівненщині пройшов черговий щорічний семінар  для табірних служителів. Понад 230 учасників упродовж трьох днів удосконалювали свої навички та вміння для того, аби проповідь Євангелії для дітей, які цього річ прийдуть у церковні табори була сильною, натхненою та зрозумілою. Захід організував комітет дитячого та підліткового служіння Рівненського ООЦ ЄХБ.

Тема і девіз семінару для табірних служителів області – «До краю землі». Не раз тут згадувалося Велике Доручення Христа, свідоцтва місіонерів різних часів та континентів. Проте для того, щоб стати місіонером, не обов’язково їхати до далеких країн. Розпочинається Велике Доручення у власному домі. Адже кожен з нас повинен бути світлом найперше для ближніх, які щодня нас зустрічають. Тому семінар став гарною нагодою оновитися  в особистому євангелизмі та посвяті Господу.

Про важливість Великого Доручення вів мову на відкритті семінару голова ООЦ ЄХБ в Рівненській області Василь Захарович Басараба. Він же звершив молитву благословення на час навчання й подальшу працю служителів.

На семінарі звучало багато проповідей, які змушували робити переоцінку власного серця. Так, директор Рівненського Біблійного коледжу Олег Нисинець розмірковував про покликання та посвяту. Пастор церкви «Віфанія» м.Дубна Ігор Левценюк говорив про важливість особистих стосунків з Богом, про дослідження й виконання Господніх істин. Тарас Яремчук, пастор церкви «Надія» м.Рівного, торкнувся таких важливих й актуальних нині тем, як мудре використання часу й вибір благочестивих друзів. Надихнули на роздуми цікаві свідчення Лори Кісарець, місіонерки зі Сполучених Штатів Америки в Україні.

Як і зазвичай, семінар був багатим не лише на духовні істини, але й на майстер-класи для професійного зростання табірних служителів. Цьогоріч організатори семінару підготували  чимало нових і цікавих курсів. Зокрема, координаторів планувати програму табору навчала Олександра Дяк (м.Рівне).  Майстри з рукоділля виготовляли справжні шедеври з Петром Гордійчуком (м.Рівне) та Оленою Веремою (м.Здолбунів). Наставники вчилися, як побудувати стосунки з дітьми й правильно проводити біблійні години, в цьому їм допомагали Оксана Петрик (м.Костопіль), Катерина Ковалик (м.Рівне)  та Юлія Береза (м.Рівне). Дуже практичним і цікавим був майстер клас  «Дитина від А до Я», який проводила досвідчена й талановита Оксана Кокотень (м.Луцьк). Про конфлікти розмірковував Ігор Левценюк (м.Дубно). Духовній дисципліні навчав Павло Матвійчук (м.Костопіль). Обмінялися цікавими ідеями та безцінним досвідом  табірні служителі під час майстер-класу «Ти - мені, я  - тобі» Олени Медведєвої (м.Рівне). Як зробити спорт у таборі  цікавим і змістовним, вчила на практиці Інна Єремейчук (м.Рівне). Досвідом післятабірної роботи ділилася Лариса Яцкова (с.Шпанів) та Тетяна Глінчук (с.Дюксин) . Як за допомогою простих і цікавих фізичних та хімічних дослідів побачити Божі істини, показав Назар Сташко (м.Івано-Франківськ). Як створювати програми з використанням методу мозкового штурму, учила Діна Прокопчук (м.Житомир).  Ідеї для проведення осінніх, зимових та весняних таборів запропонувала Жанна Вирва (м.Дубровиця).

Крім того, учасники семінару могли відчути себе дітьми, пройшовши пункти квесту, організованого молодіжною командою церкви «Відродження» м.Рівне. Цікаві колективні завдання згуртували всіх під час командних ігор, організованих Володимиром Дуніним (с.Колоденка).

На завершення семінару керівник відділу дитячого служіння Мирончук Ольга побажала всім служителям, щоб центром їхніх таборів була найголовніша особа – Бог, а всі інші цікаві активності, були гарним додатком, інструментом через який ми можемо ділитися Божою любов’ю з дітьми та підлітками.

Підсумком семінару на урочистому закритті  стала заключна проповідь заступника голови ООЦ ЄХБ Миколи Георгійовича Чайки. Він звернув увагу на те, що кожен з нас повинен стати місіонером на тому місці, де живемо і в той короткий проміжок часу, який нам довірив Господь на цій землі. Наше життя повинне бути наповнене благовістям. І дитяче служіння – не виняток. Ми маємо особливе й важливе  доручення: звіщати Євангеліє дітям, які живуть поруч з нами. Нехай Господь використає кожного з нас для Своєї слави!

Молимося про те, щоб бути слухняними інструментами в Його руках. І нехай через нас шириться Блага Звістка в кожному селі, місті, державі аж до краю землі!