001

22-23 травня 2015  р. близько 100 братів, з них 40 пасторів, керівники молоді, диякони, керівники інших напрямків служіння зібрались в Домі молитви церкви ЄХБ с. Малево на учбовий семінар.

Зі словами вітання до братів звернувся перший заступник голови ООЦ, Чайка Микола Георгійович. Він закликав служителів до посвяченого, жертовного служіння Господу. Згадав послання до Євр.12:15 про гіркий корінь і з 3Послання Ів.1:9 про бажання бути першим – такі речі псують стосунки і їх не повинно бути серед дітей Божих.

Всі лекції готував і викладав Авраам Байбл. Тема лекцій «Побудова відносин», зокрема побудова відносин з Богом, із співпрацівниками,  з дружиною і з сім′єю, із молоддю, з ворогами, з невіруючими, із владою, з місіонерами і як приводити до Христа чоловіків.

Разом із цікаво і доступно викладеною духовною інформацією, брати виконували практичні завдання, аналізували своє життя, обговорювали насущні проблеми. Молились і роздумували над тим, як покращити різні служіння в помісних церквах, щоб вони зростали і духовно і кількісно.

Ввечері в п′ятницю брати зібрались на спілкування. Ведучим був Ільюк Михайло Андрійович. Задавалось багато актуальних питань, були конструктивні дискусії, обмінювались досвідом і порадами. Звернули особливу увагу на служіння молоді і погодились з тим, що потрібно всіляко підтримувати і допомагати молодим людям, молитись за них постійно.

Підсумовуючи семінар, в суботу, Василь Захарович Басараба, голова ООЦ, подякував Аврааму за змістовні лекції, подякував братам, що знайшли час приїхати і бути на семінарі. Брати разом помолились, щоб Бог допоміг і дав мудрості застосовувати в практичному служінні отримані знання і бути такими, що прагнуть досконалості в особистому зростанні, в побудові відносин і в служінні Господу.

Євангельський спів (під диригуванням Сергія Яблоцького), молитви, гостинність Малевської церкви було великим підбадьоренням і натхненням для усіх братів.   

(В канцелярії Обласного Об′єднання ви можете отримати копії лекцій.)