007

З 9 по 11 травня 2014 року понад 220 братів та сестер не лише Рівненщини, але й інших областей, завітали на щорічний семінар табірних служителів, що проходив на території мальовничої бази відпочинку «Берізка» с. Олександрія.

   Люди, об’єднані любов’ю до Господа та небайдужими серцями до дітей, приїхали сюди для того, щоб духовно зміцнитися, а також навчитися краще й ефективніше служити Богу.

   Під час урочистого відкриття керівник відділу дитячого служіння Олександр Ярмушко презентував нову програму для дитячих таборів «Якщо здоровим хочеш бути», центром якої є Христос – єдиний справжній Лікар нашої душі, здатний очистити серця від бруду та гріха.

   Змусили кожного замислитися над своїм життям і служінням слова проповіді Михайла Андрійовича Ільюка, Миколи Григоровича Чайки, Василя Захаровича Басараби та Андрія Васильовича Ярмушка.

   Переоцінити своє життя змусили багатьох лекції духовного зростання, які читали пастори: Володимир Омельчук (м.Київ) та  Андрій Романюк (м.Радивилів).

   Крім цінних духовних істин, учасники семінару мали нагоду почерпнути нові знання й професійні навички табірних служителів. З директорами таборів спілкувалися, ділячись власним досвідом, принципами командної роботи, етикою відносин, Олександр Ярмушко, Андрій Бражник, Сергій Качан, Тетяна Пузиченко, Андрій Ярмушко, Тарас Яремчук, Жанна Вирва, Алла Невірковець. Ольга Мирончук та Тетяна Пузиченко навчали координаторів, як зробити життя табору змістовним, насиченим та цікавим. Роман Корнійчук та Оксана Петрик розповідали наставникам про цінність та особливості дитячих сердець, про принципи служіння, психологічні аспекти й етапи біблійних уроків. Алла Левчук вивчала з музичними керівниками дитячих таборів нові пісні. Віталій Міщук навчав спортінструкторів не лише цікавих та рухливих ігор, але й того, як любити й помічати у спорті кожну дитину. Ірина Дмитерчук знайомила усіх охочих з різними техніками рукоділля, творячи справжні шедеври із підручних матеріалів. Цьогоріч на семінарі Тетяна Куцеля проводила новий майстер-клас – драму, тому щовечора найбільш артистичні брати та сестри ставили цікаві інсценівки, які люблять не тільки діти, але й дорослі.

   Цікавими були не лише заняття, а й особисті свідоцтва того, як працює Господь в дитячих душах. По-особливому запам’яталося і вразило кожного служіння з неповносправними дітьми, яке здійснює Перша церква ЄХБ м.Рівного. Зоряна Вуїв, сестра, відповідальна за це служіння, розповідала про таких діток, про табір, який було для них проведено, про долі, які змінює Господь через цю працю.

Семінар завершився молитвою благословення на майбутні дитячі табори. Для багатьох братів і сестер цей час став особливим натхнення і підбадьоренням. Господь нагадав про важливість чистоти наших душ і цінність дитячих сердець. Нехай через кожен табір прославиться Його Ім’я!