d5TPK5Lj20A

30 квітня 2017 року в церкві ЄХБ м. Радивилів відбулось зібрання, на якому звершувалось рукопокладення на дияконське служіння Королюка Василя.

Першу проповідь сказав брат Королюк Анатолій на тему: «Мудре рішення». Він спирався на текст із книги Дії Апостолів 5:42; 6:7, щоб дослідити як виникло служіння дияконства? Отже, перші покаяння і навернення тисяч людей виявили потребу в людях, що можуть керувати. Сьогодні кожна церква, яка має мудрість, поступає так само як і колись. Служіння диякона охоплює багато моментів, які ми не завжди бачимо. Ми, як церква, маємо молитись за служіння дияконів, бо воно не є легким. Зауваження потрібно робити з любов’ю, щоб покращити служіння.

Друга проповідь звучала від брата Тищука Руслана на тему «Відповідальність». Він розглянув тексти із послання до Євреїв 10:35 та Филип′ян 3:13-14. Ми живемо в світі, де надто мало людей беруть на себе відповідальність. Це нелегко бути відповідальними за інших людей, легко і просто, коли ти десь осторонь. Той, хто зважується бути відповідальним, отримує нагороду від Господа. Біблія від початку і до кінця описує історії людей, які брали на себе відповідальність.

Слова настанови для Василя та його дружини Надії звучали від Миколи Георгійовича Чайки, заступника голови ООЦ ЄХБ. Він говорив про «Три столи»:

-      Матеріальний стан церкви: тепло, чисто, гості.

-      Господня вечеря: хліб, вино, члени церкви.

-      Духовний стіл – не всі проповідники, але бути готовими до Духовного слова, яке дає Господь. Головне для служителя – бачити Ісуса, бачити церкву, бачити потребу. Івана 21:15 – не можна бути осторонь, не полюбивши Христа більше, як інші учні (члени церкви).

Молитву з покладанням рук  звершили пастори місцевої церкви Романюк Андрій та Калашніков Володимир і Чайка Микола Георгійович.

В ході зібрання звучали також вірші та християнські пісні.  

Вікторія Валінтінська