IMG 3736

П′ять днів з 20 по 25 липня 2018 року відбувався табір «Дотик неба» у с. Олександрія, Рівненського району. Обласний сестринський комітет, на чолі з Таісією Воронюк, і команда сестер, які відповідали за окремі частини програми, доклали чимало зусиль готуючи неповторний відпочинок для 110 жінок із 32 дітками, що приїхали із 70 церков області. З Божою допомогою вдалось влаштувати незабутні дні для вдів, одиноких, багатодітних, старших і молодших сестер у Христі, а також для тих, хто вперше був у товаристві християн.

Тема «Вона зватиметься жінкою» висвітлювалась з різних сторін у проповідях, декламаціях, піснях, віршах, відеороликах, адже жінка, що створена Богом по-особливому, має від Нього особливе призначення. Вона як багатогранний діамант, відображає задум Творця. Кожна особлива, кожна важлива, у кожної свій шлях: жінка, дружина, мама, невістка, свекруха, сестра, донька, подруга, помічниця. Вона цінна в Божих очах. На сторінках Біблії згадано багато жінок, їх історії життя. Багато корисних порад, багато уроків навчають нас біблійні герої, хоч жили в далеку сивину, але вони і досі актуальні. Найвідомішим мабуть є текст із книги Приповістей Соломона 31 розділ про чеснотну жінку. А також жінки, іменами яких названо цілі книги Біблії – Рут і Естер.

На ранкових біблійних годинах сестра Світлана Бондарчук викладала тему «Дім ЛЮБОВІ». Щодня сестри дізнавались про один із елементів цього духовного поняття. Бог є любов, тому любов – це повнота досконалості. В Домі Любові фундаментом є Посвята, стінами: Подарунки (жертва), Допомога, Проведення часу, Похвала (прославлення), а дахом є Поєднання і Прощення.

Таня Мартін, місіонерка, що живе в місті Рівне і служить в церкві «Спасіння», була особливим гостем табору. Вона поділилась свідоцтвом свого життя, служіння і одразу стала улюбленицею сестер, адже вона щира християнка, що любить Бога усім серцем. До того ж вона американка, що говорить українською, і сестри використовували будь-яку нагоду більше поспілкуватись і сфотографуватись, і порадіти спільною вірою.

Всі учасниці табору були розподілені на менші групи із назвами «Конвалія», «Лілія», «Троянда», «Хризантема» для більш близького знайомства і спілкування. На вечірніх зібраннях сестри кожної групи робили представлення і викладення однієї із частин теми про жінку. Цікавими також були проповіді братів Василя Захаровича Басараби, голови ООЦ ЄХБ, Олександра Георгійовича Приходько, Василя Митрофановича Новосада, пасторів Першої церкви ЄХБ м. Рівне,  Василя Борисовича Срібнюка, пастора церкви с. Олександрія та  Блищика Сергія Степановича, пастора церкви с. Новоставці, Гощанського району.

Ті, хто зуміли залишити щоденні клопоти, задля того, щоб побути у духовному єднанні і спілкуванні, без краплі сумніву, змогли збагатитись небесним хлібом і наповнитись живими істинами, що допоможуть іти далі земними дорогами і служити оточуючим. Для кожної Бог подарував нові зустрічі, знайомства, комусь покаяння, комусь зміцнення у вірі, духовне підбадьорення, хтось вперше почув Слова з Біблії про Бога, хтось поїхав із великим бажанням глибше пізнавати Господа, хтось із твердим переконанням щось змінювати на краще у своєму сімейному чи особистому житті. 

Кожна учасниця табору отримала в дарунок на згадку про табір скляну тарілку та книгу «Жена пастора» про життя Сабіни Вубрандт в комуністичній Румунії, а також в останній день сестри дізнавались хто за кого молився (гра «Таємний друг»), міцно обнімались на знак вдячності і обмінювались маленькими даруночками. Хтось із них і далі продовжуватиме молитись і цікавитись життям тої, чиє ім′я було на спеціальній карточці.

За цю чудову можливість відпочити душею і тілом і за могутню дію Духа Святого в серцях присутніх всі приносили щиру вдячність Отцеві Небесному і Ісусу Христу, з надією ще не раз побувати там, де небо, прихиляючись, ніжно торкається душі.

Олена Єгорова