30 грудня 2018 року в церкві села Жобрин відбулось зібрання на якому звершили рукопокладення брата Столярчука Олександра Сергійовича на дияконське служіння.

На початку до присутніх звернувся пастор церкви Яремчук Георгій Авдійович розповівши на прикладі життя Апостола Петра про етапи становлення служителя. Бог посилає різні ситуації в житті служителів, але завжди вірний і ніколи не залишає. Після визнання Ісуса Сином Божим, після того, як три роки ходив з Ним, як учень, після зречення і діалогу за сніданком на березі озера, Петро взявся «пасти» вівці Ісуса. Перші проповіді Петра після зішестя Духа Святого мали величезний успіх, каялись і приєднувались до церкви тисячі людей. Петро навчився покладатись не на свої сили, а повністю бути слухняним Богові.

Далі проповідував Віктор Бобровнік, пастор церкви села Дюксин, звернувшись до всіх членів церкви, закликав поважати, коритись, приймати служителів, бути слухняними.

Перед молитвою благословення Василь Захарович Басараба, голова ООЦ ЄХБ, дав цінні настанови для брата Олександра на основі текстів з книги Дії Апостолів, як звершувати служіння диякона, в чому суть і важливість цього служіння, адже кожен має від Господа довірену ділянку служіння.

Завершилось зібрання щирими вітаннями і побажаннями для брата Олександра, його сім′ї та смачним частуванням для всіх.