Зібрання 20 січня 2019 року в церкві ЄХБ смт Гоща було особливим. На початку пастор місцевої церкви Сульжук Андрій Миколайович в молитві подякував Богові, після чого всі заспівали псалом «Люблю Твій, Боже, дім».

Потім до всіх присутніх, і зокрема до Миколи Трофимчука, з проповіддю звернувся заступник голови ООЦ ЄХБ, Михайло Андрійович Ільюк. Він зачитав із книги Дії Апостолів 6 та Послання до Римлян 5:5, що є три вимоги до диякона – людина доброї слави, сповнена Духом Святим і мудрістю.

Людина доброї слави – це людина, що має авторитет, чесна. Людина сповнена Духом Святим – це людина, що проявляє любов Божу до всіх оточуючих. Мудра людина – це та, яка уміє передбачити наслідки свої вчинків.

У брата Миколи Трофимчука в цей день було потрійне свято: 1) його рукопокладали на служіння, 2) йому виповнилось 33 роки, 3) Звершували молитву над його четвертою дитиною, донечкою Софійкою.

Після проповіді брати Ільюк М.А., Сульжук А.М., Сойко Роман Петрович (пресвітер церкви в с. Горбаків) звершили молитву благословення з покладанням рук.

Піснями, віршами, щирими словами вітала церква молодого диякона і бажала плідного служіння Господу. На зібрання приїхали його велика родина, що стало підтримкою у цей важливий день. Були присутні рідні брати Володимир та Ігор, дядько Василь – диякон церкви с. Звіздівка, і диякони Бабинської церкви – Юрій Корнійчук та Юрій Мацевич.

З проповіддю слова до присутніх звернувся пресвітер церкви ЄХБ с. Бабин, Косинець Сергій Іванович.

Він зачитав із книги Повторення Закону 10:12 «чого жадає від тебе Господь, Бог твій? Тільки того, щоб боятися Господа, Бога твого, ходити всіма Його дорогами, і любити Його, і служити Господеві, Богу твоєму, усім серцем своїм і всією душею своєю…», Євангелії від Івана 13:34 «Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви!», та  1 Послання до Тимофія 4:12-13 «Нехай молодим твоїм віком ніхто не гордує, але будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості! Поки прийду я, пильнуй читання, нагадування та науки!». Всі ці тексти закликають любити Бога, любити ближнього, бути зразком.

На завершення зібрання Роман Петрович Сойко звернувся до місцевої церкви зачитавши текст із 2 Послання до Тимофія 4:3-4 з побажанням любити своїх служителів, поважати, прислухатися до їх слів, допомагати у всьому, благословляти їх і їх сім′ї.

Після зібрання спілкування  продовжилось за смачним обідом. Співали Різдвяних пісень, прославляли Господа Ісуса, сердечно раділи за Божі благословення для церкви в смт Гоща.