З 17 по 20  січня в мальовничому селищі Залісся Здолбунівського району відбувся рівненський регіональний табір для підлітків .  Всього в таборі було 107 підлітків та 25 членів команди. В таборі були присутні діти з 10 різних церков: Колоденки, Шпанова, Омеляни, Дюксина, Городка, Городища, Олександрії, Русивеля, Ставок та Жобрина.

Табір «Сильні» проходив в спортивному стилі. Кожен з підлітків відчув себе учасником олімпіади. Було створено 10 команд – 10 збірних різних країн які разом з тренерами -наставниками боролися за перемогу. Гаслом табору було: «Хто переможе, успадкує все!»

День перший був присвячений темі: «Перемоги над собою», а саме про те, як перемагати свій характер, свої бажання, своє "хочу", про те, що ми можемо перемагати себе, коли Бог буде з нами  розповів спікер Яцков Андрій.

Другий день був присвячений темі: «Перемоги над спокусами». Підлітки дізнались як перемагати спокуси в щоденному житті. Спікером цього дня був Левценюк Ігор, який за допомогою ілюстрацій  та яскравих прикладів, зміг донести істину до сердець дітей.

Третій день мав тему: «Приклад справжнього переможця». Протягом цього дня підлітки дізнались про те, де брати силу для перемоги та як перемагати постійно. Висвітлював дану тему спікер  Гудаєв Костянтин.

Протягом табору відбувся «Bible challenge» в якому кожна дитина прийняла участь. У суперфінал вийшли два олімпійці Сьох Анна та Кравчук Суламіта. Перемогу здобула Кравчук Суламіта.

Також в таборі проходили спортивні змагання в різних номінаціях було визначено 12 рекордсменів, які були нагороджені медалями та подарунками.

Табір був наповнений Богом, відчувалася сила Святого Духа! Була чудова, тепла атмосфера, просякнута любов’ю й теплотою, як серед членів команди, так і у відношенні команди до дітей.  «Переможець наслідить усе, і Я буду Богом для нього, а він Мені буде за сина!» Об.21:7.

Ціль нашого табору була вказати дітям на Справжнього Переможця, Який досконало пройшов свій шлях, щоб долаючи різні перешкоди на своєму шляху підлітки змогли отримати таку жадану перемогу!  

Cрібнюк Анна