На урочистому, святковому зібрані яке відбулося 17 лютого 2019 року  в селі Боровому було дуже багато братів і сестер, молоді і діток, які прийшли прославити Бога і попросити благословіння на молодого брата, Єремейчука Петра Володимировича.

Також з нагоди цього свята до церкви завітали брати служителі: Басараба Василь Захарович, голова ООЦ ЄХБ, Нестерук В'ячеслав Васильович, заступник голови ВСЦ ЄХБ, Бортманский Григорій Ростиславович, пастор церкви ЄХБ м. Березне. 

Зібрання розпочав хор відомою християнською піснею «ЛЮБЛЮ ТВІЙ, БОЖЕ, ДІМ».

Після цього слово привітаня і настанови говорив пастор Григорій Бортманський. Далі проповідував Василь Захарович Басараба, зачитавши текст із Листа до Ефесян 4:11-13 про те, що Бог настановляє служителів в церкві і церква має з повагою ставитись до них, як записано у Першому листі до Солунян 5:12.

В'ячеслав Васильович визвавши до кафедри молоду сім'ю Петра і Оленку говорив слова настанови і заохочення, як правильно ставитись служителям до церкви і церкві до служителів.

Молитву благословіння з покладанням рук звершували пастори: Нестерук В'ячеслав В., Басараба Василь З., Бортманський Григорій Р., Єремейчук Володимир П. (тато Петра і пастор церкви в с. Олександрівка) і пастор місцевої церкви Крук Микола П.