Голова і заступники

КОРНІЙЧУК АНДРІЙ ДАНІЇЛОВИЧ Народився 1 лютого 1979 року в м. Рівне. Коли йому виповнилось 15 років, примирився з Христом і вступив в Завіт з Ним через водне хрещення. Відразу ж почав вести малу групу по вивченню Біблії, у 18 років став керівником молоді в Першій Рівненській [...]
ГАВРИЛЮК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ  (пастор церкви "Преображення" м. Рівне) Народився 21 листопада 1978 року в м. Рівне. 2 січня 1994, у віці 15 років, примирився з Богом. У тому ж році у Першій Рівненській Церкві ЄХБ прийняв святе по вірі водне хрещення.   З 16 років почав [...]
ЯРМУШКО Олександр Андрійович, пастор Першої рівненської церкви ЄХБ. Ярмушко Олександр Андрійович народився 28 жовтня 1979 року у м. Костопіль Рівненської області у родині євангельських християн-баптистів. У 1995 році покаявся, наступного року (7.07.1996р.)  прийняв святе по [...]
Гаврилюк Володимир Миколайович відповідає за 10 церков м. Рівне Срібнюк Василь Борисович - 15 церков Рівненського району і церкву с. Дюксин Волошин Віталій Антонович - 14 церков Демидівського та Млинівського районів  Чайка Микола Георгійович - 17 церков Дубенського та [...]