Новини

29 серпня 2021 року в церкві ЄХБ «Благодать» м. Дубровиця відбулося рукопокладення на дияконське служіння.

29 серпня 2021 року в церкві ЄХБ «Благодать» м. Дубровиця відбулося рукопокладення на дияконське служіння Миколи Миколайовича Ярмошевича, Івана Володимировича Мичака та Віктора Васильовича Юдка.

Молитву з рукопокладенням звершили регіональний пресвітер Дубровицько-Володимирецького району Петро Наумець, пресвітери церков «Благодать» м. Дубровиця Ігор Наумець та с. Орв’яниця Павло Фурсович.


Микола Ярмошевич народився 19 червня 1969 року в м. Дубровиця. Разом із дружиною Іриною вони виховали три доньки та сина.
10 липня 2001 року брат Микола уклав заповіт із Богом через святе за вірою водне хрещення. Упродовж багатьох років він звершує дияконське служіння у Дубровицькій церкві.
Іван Мичак народився 25 квітня 1959 року в с. Тинне Сарненського району. З дружиною Ольгою мають двох доньок і чотири онуки. 2003 року увірувала дружина Івана – Ольга, а згодом, 16 липня 2006 року Іван склав заповіт із Богом через святе водне хрещення і довший час звершує дияконське служіння у церкві «Благодать» м. Дубровиця.
Віктор Юдко народився 6 січня 1962 року. Його дружина, Людмила, почала відвідувати церкву після того, як увірувала під час євангелізації «Тижня святого Євангелія», що проходив у їхньому селі 1999 року. Віктор Васильович увірував 2000 року та 11 червня цього ж року охрестився.
Разом подружжя Юдків проживає у с. Висоцьк, де брат у помісній євангельській церкві упродовж багатьох років звершує служіння. Великою підтримкою у служінні для нього є його діти та дружина.
Братам бажаємо Господньої милості та мудрості, щоб кожний Ваш день був освітлений світлом Божої благодаті. «…Виконуй працю благовісника, виконуй своє служіння» (2 Тим. 4:5).