Новини

Рукопокладення пастора Олега Нисинця

10 квітня 2022 року, у 1 церкві ЄХБ м.Рівне, відбулося служіння з рукопокладення на пресвітерське служіння брата Олега Нисинця. Рукопокладення звершували: Перший Заступник Голови ВСЦ ЄХБ Ігор Бандура, пресвітери 1 церкви ЄХБ м.Рівне Ярмушко Олександр, Гаврилюк Микола та Василь Новосад.

Нисинець Олег Васильович, народився 18 квітня 1977 року, м. Рівне. У віці 22 років, 9 лютого 1999 р., прийшов до Господа та посвятив Йому своє життя, а охрестився брат Олег 1 серпня 1999р. у І церкві ЄХБ м. Рівного. Згодом одружився на сестрі Шевчук Ірині Володимирівні. Зараз з дружиною виховують трьох чудових діток: Дмитра, Аліну та Владислава.

У церкві ніс служіння керівника молоді, диякона, був залучений до організії нової церкви. Наразі, Олег очолює Рівненський регіональний біблійний коледж.
Улюблене місце Писання брата Олега «Я розп'ятий з Христом. І живу вже не я, а Христос проживає в мені. А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив, і видав за мене Самого Себе» (Гал.2:19-20

Надзвичайною радістю для Олега та його сім’ї було покаяння батьків на служінні, ніхто не стримував сліз щирою радості за чудовий дар спасіння для батьків Олега.