Новини

Рукопокладення на дияконське служіння в церкві "Дім Євангелія" смт. Оржів

19 вересня 2021 року у церкві «Дім Євангеліє» смт. Оржів відбулося святкове зібрання – рукопокладення на дияконське служіння братів Юрія Шевчука та Леоніда Супрунюка.

Рукопокладення звершували відповідальний регіональний пресвітер Василь Срібнюк разом із пресвітером місцевої церкви Олександром Ковальцем та пресвітерами церков сіл Ставки і Дюксин Олексієм Дятликом та Віктором Бобровником.

Відтепер таке важливе служіння диякона в оржівській церкві звершуватиме Юрій Шевчук, який народився 27 квітня 1989 року в смт. Оржів. В юному віці він здобув освіту столяра. Приблизно в той же період, а саме 27 червня 2007 року, юнак вирішив скласти заповіт з Богом через водне хрещення. Згодом Юрій одружився на Лілії Котяй, зараз вони разом виховують сина Марка. Довгий період брат Юрій посвячено і жертовно займався підлітковим служінням у рідній церкві.

Ще одним дияконом став брат Леонід Супрунюк. Він теж місцевий, народився 3 жовтня 1986 року в смт. Оржів. В молодому віці почав відвідувати євангельську церкву і прийняв рішення слідувати за Господом, підкріпивши це водним хрещенням, яке відбулось 15 серпня 2005 року. Згодом брат Леонід одружився на сестрі Людмилі Дятлик, Бог подарував їм сина Самуїла.
Леонід довгий час звершував служіння керівника молоді в Оржівській церкві.
Дуже любить перечитувати місце з книги Буття, де розповідається про Йосипа, сина Якова, щоразу Господь відкриває для нього нові істини через цю біблійну історію.