Новини

Рукопокладення на пресвітерське служіння у церкві ЄХБ с.Жобрин

17 жовтня в церкві ЄХБ с. Жобрин Рівненського району Рівненської області відбулось рукопокладання на пасторське служіння брата Петра Кравчука.
Петро Кравчук, народився 24 листопада 1983 року у м. Дубно. Прийшов до Господа під час того, як вивчав Слово Боже, а згодом 7 липня 2002 року, прийняв святе по вірі водне хрещення у церкві с.Пісників, Млинівського району. Петро одружився на сестрі Столярчук Ірині, а нині вони виховують трьох чудових діток - Маргариту, Матвія та Даніеля. Брат закінчив Київську Богословську семінаію, факультет "Молодіжного служіння", а також Рівненський Біблійний Коледж факультет "Пастирського служіння", а зараз старанно та віддано несе служіння у церкві ЄХБ с.Жобрин.  

Окрім цієї особливої і довгоочікуваної події рукопокладення, помісна община відзначала ще й День Подяки.
Святкове служіння розпочав пастор церкви сусіднього села Дюксин Віктор Бобровник. Брат говорив про те, що Бог сіє насіння в серцях людей і бажає, щоб воно приносило плоди у нашому житті, як земля родить плоди із того, що у неї посаджено. Тему продовжили гості – хор із пісниківської церкви, які підготували чудову святкову програму.
Тоді пастор церкви с. Пісників Микола Коїш зачитав 1 Тим. 2:1 «Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей…». У своїй проповіді він закликав братів та сестер бути вдячними Господу за все: Його милість та любов, можливість чути Слово, за всі щоденні блага. Також брат побажав церкві допомагати нести служіння пастору, молитись за нього і підтримувати, адже він цього потребує. Брат Микола закликав усіх присутніх помолитись, подякувати за врожай. Молитву над хлібом, водою та Словом Божим звершили брати Георгій Яремчук, Олександр Столярчук та Петро Кравчук.
   Другу частину служіння провів Олександр Гаврилюк (пастор церкви «Преображення» м. Рівне) який дав настанову майбутньому служителю.

Він наголосив, що пресвітер повинен гуртувати служителів помісної общини, бути прикладом для них. Справжній пастух, нагадав брат Олександр, не лишає свою отару, щоб вівці не розпорошились, і побажав пастору бути завжди відповідальним у служінні, звершувати його від щирого серця, не «для галочки». Служителі Божі повинні завжди жити в очікуванні приходу Господа і в готовності дати Йому звіт про виконану роботу.
Отримали побажання та поради і члени помісної церкви:
·      любити, і виражати любов;
·      молитись, але не лише за себе, а й за пастора;
·      служити один одному.
  Молитву з покладанням рук над братом Петром Кравчуком звершили присутні пастори Олександр Гаврилюк, Георгій Яремчук, Микола Коїш, Віктор Бобровник.

 На завершення події Петро та його дружина Ірина отримали символічні подарунки та привітання від гостей.
 Благословенний час закінчився смачним обідом та теплим спілкуванням усіх присутніх.