Новини

Щорічний семінар для дитячих та підліткових табірних служителів.

Щорічний семінар для дитячих та підліткових табірних служителів

7-9 травня у селі Олександрія, на базі «Берізка», зібралося близько 150 молодих братів та сестер, щоб вчитися та вдосконалювати знання для праці з дітьми та підлітками у таборах.
Головною метою цього з'їзду було духовне навчання в різних сферах дитячого служіння. Розбір Слова, поради від досвідчених викладачів та практичне застосування матеріалу протягом трьох днів наповнювали молодих людей.


Окрім духовних істин, на виїзді було проведено курс першої домедичної допомоги та його алгоритми. Процес навчання став цікавим не лише для "новачків", але й для табірних служителів із великим досвідом у цій сфері.


«Дитяче служіння поділяється на два типи: спостереження та дія. Кожен із нас обирає варіант, який найбільше йому до вподоби: бути звичайним наглядачем чи стати другом для інших? Розділити дітей на "чужих" та "своїх" чи допомогти кожному, хто потребує? Займатися власними справами чи розповісти дітям та підліткам більше про Христа? Цей вибір завжди за нами, тому варто вирішити, ким ми хочемо бути - наглядачами чи справжніми служителями", - такий заклик пролунав на семінарі для табірних служителів.