Новини

Cемінар по курсу «Віфезда» «Догляд за хворими вдома».

13-15 липня у приміщенні церкви ЄХБ по вул. Погоринська, 19 відбувся семінар по курсу «Віфезда» «Догляд за хворими вдома».

«Віфезда» - це один із відділів служіння християнської благодійної організації. Проводили ці заняття сестри із Швейцарії – Ханна та Бригіта. Вони є членами викладацького складу і кваліфікованими спеціалістами з надання допомоги хворим, які перебувають вдома.
Курс «Віфезда», на якому були присутніми сестри Рівненської області, містив у собі такі теми: «Базовий догляд за хворими», «Перша допомога при травмах», «Допомога хворим із захворюваннями серцево-судинної системи», «Лікування хронічних виразок», «Правильне харчування». Окрім того, сестри вчились вимірювати артеріальний тиск, пульс та вміст цукру в крові.

Всі учасниці курсу «Віфезда» взяли для себе багато корисної інформації з прослуханих семінарів, адже заняття відбувались в інтерактивній формі. Практичні завдання допомогли присутнім краще зрозуміти і засвоїти матеріал.
Під час навчання сестри мали можливість поділитись й своїм досвідом догляду за хворими та інвалідами в домашніх умовах і лікарні.
Після проходження семінару сестри отримали «Свідоцтво про проходження курсу «Віфезда» - «Догляд в домашніх умовах»
Окрім того, Ханна і Бригіта відвідали дві сім’ї, з якими вже довгий час працюють наші сестри, надаючи їм медичну, фізичну і духовну допомогу.

Седикіна Світлана